Chůva s neobvyklým talentem. Tajná nahrávka z dětského pokoje dobývá internet

Fotografie: Freepik

Média nás často zásobují dramatickými zprávami o tom, jak se chůvy chovají ke svěřeným dětem. Není tedy divu, že se rodiče často uchylují k různým metodám, aby si je ověřili.

Stejně tak postupovala jedna žena, která měla v domě nainstalovanou kameru. Když si pak záznam přehrávala, nemohla uvěřit, co dělá chůva s její dcerou v obývacím pokoji. Ukázalo se totiž, že osmnáctiletá dívka, kterou si najala jako chůvu ke své dceři, má naprosto fantastický hlas a ráda zpívá dětem písničky od Disneyho. Žena se rozhodla, že video zveřejní na internetu.

Chůva ohromila svým pěveckým talentem

Zpívající chůva byla označena za skutečnou Disneyho princeznu poté, co se její úžasné provedení písně Part of Your World z filmu Malá mořská víla stalo virálním na TikToku. Osmnáctiletá Delaney Wilson ze Somersetu ve státě Massachusetts byla tajně natočena, jak zpívá text písně od Disneyho, zatímco si hraje s panenkami Barbie s dcerou Nicki Maher. Se svolením teenagerky zveřejnila 43letá Nicki sladké video na TikToku, kde se rychle stalo virálním.

Fotografie: Pexels

Uživatelé internetu jsou ohromeni

Nicki přiznala, že je dívčiným talentem nadšena. Dodala, že pěvecké schopnosti teenagerky oceňují i její děti, a proto vytvořila video, aby jí pomohla ukázat její talent širšímu publiku. Nicki se snaží dívku povzbudit, aby svůj krásný hlas více propagovala, ale Delaney údajně odrazuje, jak na videích vypadá. Nicki ale vidí pouze krásu, stejně, jako její děti. Vyzvala uživatele TikToku, aby Delaney povzbudili.

Video talentovanou chůvu rychle proslavilo na internetu. Stále se stará o své děti, ale možná se jí brzy naskytne příležitost začít kariéru v hudebním průmyslu. Na internetu se jí dostalo velké podpory a komentáře k videu chválí její neobvyklý hlas. Záběry okomentovalo téměř 100 000 lidí a mnozí z nich Wilsonovou chválili za její obrovský talent. „Tohle je naše chůva,'“ zašeptala Nicki na začátku klipu, který byl od 21. června zhlédnut více než 12,1 milionkrát.

„Jeden z fanoušků požádal, aby Wilsonová zazpívala píseň Reflection z filmu Mulan, a Nicki zveřejnila následné video s jejím vystoupením. Dívčin zpěv se stal virálním jen několik měsíců poté, co se dozvěděla, že byla přijata na svou vysněnou školu: Berklee College of Music. Dívka zdokumentovala okamžik, kdy se dozvěděla, že byla přijata, a sdílela toto srdceryvné video na TikToku. Nikci dodala, že se po jeho zhlédnutí rozplakala.

Zde se můžete na okouzlující video podívat:

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]