Měsíc před smrtí začne většina lidí vídat nebo mluvit se svými zesnulými příbuznými, říká zdravotní sestra

před smrtí
Fotografie: Unsplash

Julia McFadden, zdravotní sestra z USA, sdílela na TikToku své myšlenky o předsmrtných vizích. Její nahrávka vzbudila zájem uživatelů internetu, kteří začali odhalovat podobné příběhy.

Američanka, která působí jako zdravotní sestra, přišla s odvážnou pravdou, jež vypovídá o tom, že lidé připravující se na odchod na věčnost často vídávají tajemné vize. Její poselství se dotklo mnoha srdcí a otevřelo diskusi o povaze lidské zkušenosti a temperamentu. Jedná se o důležitou připomínku nadpřirozených sil mimo naše běžné chápání, které poukazuje na neznámé záhady našeho bytí.

Je možné, že spatříte před smrtí své nejbližší?

Předsmrtné vize nám dávají příležitost zamyslet se nad tajemstvím naší existence a hranicí našeho chápání. Jestli jde o výsledek neurologických procesů, nebo jsou to jen projevy hlubší reality, zůstává ve hvězdách, Většina lidí začne vídat nebo mluvit se svými zesnulými příbuznými, přáteli, a dokonce i se svými dávnými mazlíčky, než zemřou. K takovým událostem obvykle dochází měsíc před smrtí,“ zdůrazňuje Julia McFadden na TikToku.

Co způsobuje, že se takové vize objevují?

Julia pro to nemá žádné racionální vysvětlení. „K takovým událostem v hospicích dochází tak často, že o tomto fenoménu informujeme a edukujeme rodiny našich pacientů dříve, než k němu dojde.“ Ostatní si to nejspíše neuvědomují, ale když se hlouběji zamyslíte, možná dospějete ke stejnému závěru, avšak můžete si o tom udělat i svůj vlastní obrázek.

@hospicenursejulie What dead relatives before you die. It’s called visioning, and it’s a normal part of death and dying. #hospicenursejulie #hospice #learnontiktok #visioning #educational ♬ original sound – 💕 Hospice nurse Julie 💕

Nadšení ze znovushledání

Uživatelé internetu rychle začali sdílet své vlastní zkušenosti. „Když moje nejstarší dcera umírala na rakovinu, řekla, že viděla svého mrtvého otce. Zmínila, že ji přišel vzít do nebe. V ten den zemřela.“ Další příběhy také vypovídali o pacientech a jejich nejbližších a vybavování si minulosti. Umírající se mnohdy těšili na to, až znovu spatří své zesnulé milované, a doslova dychtili po tom, aby se za nimi konečně vydali. V podstatě nezáleželo na tom, jestli se jednalo o blízkého člověka, nebo třeba domácího mazlíčka. Touha umírajících byla v každém případě stejná.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]