Jasné známky toho, že se s vámi snaží spojit zesnulá duše. Ovlivňuje všechny vaše smysly a vy ji ignorujete

anděl krajina křídla
Fotografie: Pixabay

Smrt je nevyhnutelná skutečnost pro každý živý organismus. Právě proto nás současně děsí, i neuvěřitelně přitahuje. Zkoumají ji vědci a také je námětem snad poloviny umění.

Ztráta blízkého člověka je vždycky obrovská tragédie, přestože jde o přirozenou součást našich životů. Vždy je však velmi těžké něco takového přijmout, prakticky se na to nelze nijak připravit. I když ale mrtvý odejde, je možné vycítit jeho přítomnost. Duše se totiž může vrátit ke svým blízkým a různými způsoby je na sebe upozornit. Tato znamení nemusí sama o sobě nic znamenat. Pokud se jich však vyskytne více najednou, je na místě trochu zpozornět.

Povědomá vůně a ostré smysly

Tohle je jeden z nejčastějších projevů snahy o kontakt. Může to být vůně tabáku, konkrétní parfém nebo oblíbené jídlo. Jde o to, že je nějakým způsobem přítomna, i když nemá fyzický základ. Duchové mnohdy navazují kontakt skrze naše vlastní smysly. Pak se stane, že slabě slyšíte hlas zesnulého, jako by k vám promlouval. Projeví se i pokles teploty v místnosti, jemné tření, chuť jídla, které kdysi miloval nebo uvařil. Pro projevy přitom není jiná příčina.

Sny a mušle

Během snění jsme vždy nějakým způsobem otevřenější k dalším rovinám existence. Lidské podvědomí je vnímavější, často tak zachytáváme různé zprávy. Právě v této době se mohou vjemy stát mnohem realističtější. Dávejte proto pozor na to, co svým vnitřním zrakem vidíte, může to být důležité poselství. Zajímavým způsobem kontaktu jsou taky mořské mušle. Tedy takové, které najdete někde hodně daleko od vody, kde by správně neměly co dělat.

Andělé strážní: Kde jsou a jak nám pomáhají? Pokud si jich chceme začít všímat, je nutné znát tato fakta

Elektronika, mizení a mince

Zapnuté nebo vypnuté rádio bez našeho doteku, problémy s elektroinstalací, případně podivné zvuky, které spotřebiče vydávají. Obvyklé jsou také kolísající žárovky. Klasickým projevem je také objevení podivné mince. Ta většinou znamená, že na vás zesnulý dává pozor. Další možností je skutečnost, že vám mizí některé věci. V takovém případě nemusíte nutně přicházet o rozum. Hlavně v případě, že věc pak najdete na zcela jiném místě.

pergamen mince
Fotografie: Pixabay

Vnitřní mír, hudba a pocit přítomnosti

V určitý čas a na konkrétním místě máte nepopsatelný zvláštní pocit. Může jít i jakousi naplněnost a společnost. I tehdy, když v místnosti nikdo další není. Právě tehdy je vedle vás možná duše blízkého člověka. Stejně tak vás může pronásledovat oblíbená píseň příbuzného. Zaslechnete ji ráno v rádiu, odpoledne v obchodě, večer vás napadne si ji pustit. A jako vrchol všeho vás zkrátka zaplaví jasný pocit klidu a míru.

Zdroj: Tudasfaja

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]