Blíží se Black Friday! Využijte skvělé slevy na nábytek

Sháníte do své domácnosti nový nábytek? My Vám rádi poradíme, kde a kdy nakoupit nábytek za výhodné ceny. Pojďme se na to podívat.

Black Friday je tady

Jedním z nejlepších dní na nákupy je Black Friday. Tato tradice přišla do České republiky ze Spojených států. Poslední dobou se z tohoto dne stává celosvětový svátek. Během Black Friday naleznete v internetových obchodech, tak i v kamenných obchodech produkty za bezkonkurenční ceny. V letošním roce připadá Black Friday na datum 29.11. 2019, ale mnoho obchodů se vyplatí sledovat již od 15.11. 2019. Pokud chcete ušetřit peníze, tak nezaváhejte.

Nakupte nábytek výhodně

Asko patří mezi největší tuzemské prodejce nábytku. Nabídne Vám široký sortiment nábytku, ale také bytové doplňky a kuchyně na míru. Asko Vám také nabídne dopravu nabídku či jeho montáž, záruční i zákaznický servis. Na prodejnách si na své přijde každý, jak náročný zákazník, tak i ten, který si zařizuje své první bydlení. A pokud chcete koupit nábytek za výhodné ceny, tak se vyplatí využít Asko slevový kód.

Ve firmě Jena nábytek můžete nakupovat již od roku 1999. Po celé České republice najdete moderní prodejny, které mají otevřeno pondělí až neděle. V každé prodejně Vám rádi se vším poradí, připraví pro vás splátkový produkt na splátky a samozřejmostí je dopravy vybraného zboží až k vám domů. Můžete nakupovat nejen na prodejnách, ale také na internetovém e-shopu a to nepřetržitě a odkudkoliv.

Black Friday v JENA nábytek je tu! JENA si pro Vás přichystala slevy až 82% na sedačkykuchyně, postele a matrace, také se můžete těšit na zlevněné rohové sedačky, komody, lampičky a na mnoho dalšího. Jena nábytek slevový kupón také jistě potěší.

Tak co, přesvědčili jsme vás? Doufáme, že ano a využijete Černý pátek naplno.