Bratr se sestrou na ledě předvádějí dechberoucí představení. Jejich pohyby vypadají jako z jiné planety

Fotografie: Depositphotos

Krasobruslení je jedním z nejkrásnějších, ale také nejnáročnějších sportů. Tito sourozenci jsou toho důkazem. Na ledě předvádějí dechberoucí představení.

Zima je již minulostí, ale s tak krásným sportem jako je krasobruslení se jen těžko louží. Nelze popřít, že by bylo na světě ladnějšího sportu než tohoto. Je velmi elegantní, vypadá tak jednoduše, jako když tančíte na ledě, ale za samotným výsledkem, který jako diváci vidíte, je však spousta dřiny, odpírání a také zranění. Tito sourozenci jsou důkazem toho, že píle a tvrdá práce plodí ovoce. Jejich vystoupení je dechberoucí.

Krasobruslení vyjadřuje hravost a veselost

Naštěstí v době internetu není o zásobu videí, která zachycují mimořádné situace, nouze. Tanec na ledě je jednou z nejkrásnějších a nejzábavnějších forem umění. Bruslaři se zcela oddávají hudbě a svou připravenou choreografii předvádějí bezchybně. Jejich pohyby vyzařují veselost a chuť do života, což je nakažlivé. Stačí se na ně podívat a vaše nálada bude veselejší.

Důstojní nástupci slavné dvojice

John Alastair Kerr a jeho sestra Sinead Kerr obohacují elitu britských krasobruslařů. Bratr a sestra společně stojí po boku na ledě a často reprezentují svou zemi na různých národních a mezinárodních šampionátech. Jsou to talentovaní mladí lidé, kteří jsou důstojnými nástupci nepřekonatelného dua Jayne Torvill a Christophera Deana.

Hold rodné zemi

Svým úžasným představením vzdávají hold svému rodnému Skotsku. Skotské tradice oživují nejen svými kostýmy, ale i tancem. Přerušují vystoupení energickými pohyby, zajímavými piruetami a skoky, kterými publikum zcela hypnotizují. To i hodnotící porota jen tiše hledí na Johnovy a Sineadiny pohyby, které působí tak ladně a zároveň jednoduše, ovšem za vším stojí roky dřiny a také pádů.

Nemluvě o zraněních, která vám hrozí, než se dostanete do takové formy, jakou oplývají tito dva. Není divu, že je diváci výměnou za fantastické minuty odměnili zaslouženým potleskem ve stoje. Je zřejmě, že takových ovací se dočkají i při svých dalších představeních.

Na úžasné vystoupení se můžete podívat na níže uvedeném videu:

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*