Chcete jezdit jen novým autem? Zkuste dlouhodobý pronájem 

Toužíte po tom, abyste před vaším domem v pravidelných intervalech parkovali nový vůz? Spíš než to, jakou má barvu, vás bude zajímat, abyste s jeho provozem měli co nejméně starostí? Pak popřemýšlejte, jestli nebude lepší si auto dlouhodobě pronajmout, než si pořídit vlastní. Dlouhodobý pronájem vozů se stává životním stylem úspěšných lidí, kteří potřebují používat auto bez problémů. Oblíbený je také u podnikatelů, kteří si platby za měsíční pronájem dají do nákladů.

Jak to funguje?

Driveto má všechna auta skladem, nejde o žádné virtuální vozy, které automobilka ještě ani nevyrobila, ale o reálné kusy zaparkované v garážích. Takže po podpisu smlouvy jezdíte maximálně do tří pracovních dnů, často i mnohem dříve. V nabídce jsou auta různých značek a typů, můžete si vybrat hatchback, kombík, SUV či čtyřkolku, auta s manuální i automatickou převodovkou. K tomu, abyste získali vůz na dlouhodobý pronájem, vám postačí dva doklady – občanský a řidičský průkaz. Po jejich ověření si vyberete konkrétní vůz zařazený do Driveto Klubu a zaplatíte startovací poplatek, což je jednorázová nevratná platba. V případě, že si auto ponecháte delší dobu, rozmělní se startovací poplatek na velice nízkou měsíční částku. Startovací poplatek se váže vždy k jednomu vozu. V ceně pronájmu je nájezd minimálně 15 000 kilometrů ročně, garanční i záruční servis, zimní pneumatiky včetně uskladnění a povinné ručení i havarijní pojištění s 5% spoluúčastí. U firem může auto řídit zaměstnanec, kterému dá povolení jednatel uvedený ve smlouvě. U OSVČ a soukromých osob je to automaticky i rodinný příslušník. V ostatních případech je zapotřebí písemného souhlasu vlastníka vozu.

Auto můžete bez sankcí vyměnit

Změnila se vaše životní situace? Je vám už auto malé, protože se vám rozrostla rodina? Nebo jste změnili práci a dostali jste služební vůz? Driveto vás neuvazuje na několik let, jak bývá obvyklé, auto můžete vrátit bez jakýchkoliv sankcí a poplatků. Auto si také můžete vyměnit za jiné, které bude více vyhovovat vaší aktuální situaci. Doplácet za vrácení starého vozu budete pouze v případě, že by byl výrazně poškozený, nebo by byl překročený stanovený limit najetých kilometrů. Běžné opotřebení a drobné škrábance se neřeší. Široký výběr aut k dlouhodobému pronájmu nabízí pražská firma Driveto – Nejsnadnější cesta k autu.

Splátky, nebo pronájem?

Až uplyne doba, na kterou jste si vůz pronajali, máte dvě možnosti, co dál. Buď auto vrátíte a vezmete si do dlouhodobého pronájmu nové, nebo vůz odkoupíte za zůstatkovou cenu. Samozřejmě si můžete koupit také nový vůz například na splátky a užívat si pocitu, že auto je vaše, pokud však preferujete nižší měsíční náklady včetně servisu, vsaďte spíše na dlouhodobý pronájem.