Chystáte se na haloweenskou zábavu? Buďte na ní originální!

Proč si ze sebe alespoň jednou za rok opravdu neudělat legraci? A kdy jindy tak učinit než na halloweenské zábavě? Nevíte, do jakého kostýmu se navléknout? Poradíme vám!

Karnevalové večírky se těší velké popularitě, a to zdaleka nejenom mezi dětmi. Šanci stát se někým jiným včetně pohádkových postav a strašidel mají i dospělí. Mnozí na tuto příležitost čekají celý rok. Odhodit veškeré konvence i zábrany, popustit uzdu své fantazii a doslova a do písmene se odvázat. Je to šálek vašeho čaje? Tak čtěte dál.

Policajtkou na večer? Proč ne?

Máte alespoň mlhavou představu, kým byste se na jeden večer chtěli stát? Možností je opravdu hodně. Dámy mohou zvolit třeba kostým policajtky. Pak budete moci každého na potkání legitimovat. I svého šéfa! Nebo na něj chcete zapůsobit svými fyzickými přednostmi? Podobně jako Bridget Jones v kostýmu králíčka Playboy? Co takhle zvolit kostým Vampírky v punk stylu? Ten nenechá jediného muže na zábavě chladným.

Buďte sexy!

Sexy ovšem můžete být i v kostýmu sestřičky, letušky či bavorské hostinské. S náležitým výstřihem a půllitrem piva v ruce samozřejmě. Nebo v kostýmu Baywatch a la Pamela Anderson (i s píšťalkou na krku) Jde-li vám primárně o vtip, co se obléknout do kostýmu námořnice? Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Kostýmy pro muže?

Máte před sebou úkol obléci na halloweenskou zábavou svého partnera? S ním by dáma samozřejmě měla ladit. Půjdete-li za námořnici, pořiďte manželovi kostým námořníka. Budete-li letuškou, oblečte jej do kostýmu pilota atd.

Staňte se znovu dítětem

A pokud se, pánové, na karneval chystáte sólo, co takhle zvolit kostým upíra? Pak se budete moci svobodně zakousnout do svých kolegyň. Nebo jim spíše toužíte nahnat strach? V tom případě možná bude vhodnější kostým kostlivce či zombie kostým. Na večer se však můžete stát Arabem, chirurgem, diktátorem, hrobníkem i hasičem. Pilotem Air Force i Hannibalem Lecterem. Není to krásné alespoň na jeden večer znovu se stát dítětem? Uvolnit se, zapomenout na strasti všedního dne a zkrátka si jen hrát?

Karnevalové kostýmy pro děti

Nejvíce se však na karnevalu vyřádí děti. Obzvláště pokud jsou na bálu za hvězdu. Klasikou pro chlapce je kostýmy kovboje či indiána. Dívka může jít za princeznu, klaunici, pirátku, nebo třeba netopýří vampírku. U těch nejmenších se velké oblibě těší kostýmy zvířátek – kouzelná je beruška, gorila, hrošice, pavouček, ale i lemur (král Jelimán z animovaného filmu Madagaskar). Vaše dítko ovšem může být i zebrou Marty, žirafou Melmanem i včelkou Májou.

Nakupujte na specializovaných e-shopech!

Kde tyto úžasné karnevalové kostýmy a maškarní masky seženete? Kouzelné a zároveň autentické modely jsou k mání například na e-shopu ptakoviny-ipak.cz. V nabídce spolu s kostýmy na halloween najdete celou řadu dalších kostýmů včetně těch, s nimiž si okořeníte erotické hrátky s partnerem. Tak neváhejte!