Čištění bot snadno a rychle. Tento problém pomůže obyčejný odlakovač

Špinavé boty? Nevíte, co s nimi a hledáte ideální cestu na jejich čištění? Poradíme vám, co stoprocentně funguje. Rádi je nosíte, ale kvůli špíně, která se na nich za ta léta usadila, se v nich bojíte vyjít ven? Kupovat nové drahé boty se vám nechce? Máme pro vás naprosto geniální řešení, které vyřeší váš velký problém. Nabídneme vám jednoduchý trik, díky kterému zbavíte vaše boty špíny tak, že budou opět zářit. Všechny kolem jimi oslníte, neboť budou vypadat, jako byste s nimi právě přišli z obchodu.

Oblíbené lněné tenisky

I přesto, že se blíží zimní období, nabízíme vám skvělý trik na očistu letních bot. Co když třeba budete chtít na dovolenou, ale na nové botky už vám nezbydou peníze. V dnešní době jsou v módě letní plátěné boty, resp. tenisky s gumovou podešví. Patří mezi nejpohodlnější obuv, která se v létě nosí. Jsou praktické a prostorově velmi úsporné. Dostanete je v mnoha barvách a vzorech. U bot je ovšem vždy velmi důležitá čistota.

Čisté boty jsou základ

Všichni známe pravidlo čistých bot, hlavně pánové. Čisté botky jsou základem a dobrým znakem každé člověka. Vyjít ven se špinavými boty je prostě ostuda. Z toho důvodu by se měly pravidelně čistit. Čištění by se u bot nemělo provádět jen z horní strany, která jde vidět, ale také na bílé gumě. Právě ta je mnohdy nejvíce ušpiněná. Jak tedy tuto gumu, která je na čištění náročná, snadno a efektivně vyčistit?

Jednoduchý trik

Pokud mají vaše boty, tenisky špinavou gumovou část, je potřeba je vyčistit. Díky tomuto triku je vyčistíte, aniž byste jakkoliv poškodili materiál boty. Budete k tomu potřebovat pouze: bavlněnou látku a odlakovač nehtů. Látku namočte do odlakovače a nechte ji v něm důkladně nasáknout. Poté s ní důkladně otřete gumovou část boty, ideálně 2krát až 3krát. Po chvíli bude výsledek patrný. Bílá guma bude opět nádherně zářit, a vy se s nimi můžete nadšeně vydat ven. Ušetříte tak hromadu peněz za nové.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]