Čtyřletá holčička oslovila v cukrárně neznámého 82letého starce. Ten den se jeho život totálně změnil

Fotografie: Depositphotos

Dívka v den svých narozenin vyrazila se svou matkou do obchodu pro sladkosti. Na místě potkala neznámého muže, kterého oslovila a změnila mu tím život.

Norah právě slavila své 4. narozeniny, když vyrazila se svou maminkou do obchodu nakoupit pár sladkostí na její velký den. Ten den si dívka sice z obchodu odnesla tašku dobrot, ale zároveň v něm i něco nechala. Netušila, že nákupní cesta skončí tím, že změní život jiného člověka.

Pozdravila starého muže

Když Norah a její matka procházely kolem obchodu, všimla si dívka starého muže. Přistoupila k němu a řekla: „Ahoj, dnes mám narozeniny!“ To, co by se snad dalo vnímat jako mírně hrubý komentář, tak ale neznámý muž vůbec nepřijal. Místo toho, aby se na holčičku osočil, vlily se mu slzy do očí, roztřepal hlas a tiše se zeptal: „Ahoj holčičko. Kolik ti dnes bude?“ Byl to začátek rozhovoru, který skončil objetím.

Dívka změnila starci život

Ten muž se jmenuje Dan Peterson. Je mu 82 let a před pár měsíci přišel o manželku. Poté, co jeho žena zemřela, Dan upadl do hluboké deprese, nenašel v životě žádné potěšení. Ale pak potkal Norah. Ta způsobila v jeho životě změnu, kterou tolik potřeboval. Dívčina maminka Tara Wood vyfotila svou dcerku společně s Danem.

Fotografii později nahrála na sociální sítě. Krásný snímek byl sdílen rychlostí blesku a někteří lidé dokonce poznali, kdo starý muž na obrázku je. „To je poprvé od smrti jeho ženy, co vidím Dana se usmívat,“ zněl jeden z komentářů pod příspěvkem.

Nová jiskra do života

Dan se rozhodl, že je čas něco změnit. Šel ke kadeřníkovi, nechal si ostříhat vlasy a oholit vlasy. Byl pozván i domů k Norah a její rodině. Všichni si vytvořili milý a přátelský vztah, doteď se často navštěvují. Dokonce společně oslavili Den díkůvzdání. „Ukázala mi hloubku lásky, o které jsem nevěděl, že ještě poznám,“ vysvětluje Dan.

Zdroj: CNN

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*