Dcera tajně natáčí otce v nemocnici, aby odhalila tajnou léčbu ošetřovatelky. Přistihla ji při činu

starší muž leží v nemocnici
Fotografie: Freepik

Čas od času se lidé setkají se zdravotníky, kteří mají velice nevhodné chování. Tato žena se setkala se zdravotní sestrou, která aplikovala na jejího otce tak trochu jinou léčbu a byla tím zaskočena.

Jakmile se člověk dostane do nemocnice a stane se z něj pacient, většinou tajně doufá, že zdravotnický personál bude vstřícný a milý. Ne pokaždé se ale toto přání vyplní, a tak jsou pacienti někdy pod velkým tlakem, protože jim není nejlépe, a ještě ke všemu se o ně stará někdo nepříjemný. Tato žena šla za svým otcem do nemocnice a jakmile zjistila, jak se o něj zdravotní sestra stará, natočila si to.

Zdravotnický personál lidem pomáhá

Pokud musí člověk do nemocnice na hospitalizace nebo jej čeká nějaká naplánovaná operace, nikdy netuší, co jej čeká a s jakými lidmi se setká. Častokrát ale těmto pacientům pomáhá vědomí, že v nemocnici jsou milé sestřičky a zdravotnický personál, který pobyt v nemocnici a nepříjemné chvilky dokáží zpříjemnit svým milým chováním a péčí, kterou poskytují pacientům.

Lidé mívají obavy

Jakmile má někdo svého příbuzného nebo velice blízkého přítele v nemocnici, má možnost za tímto pacientem chodit na návštěvy. Ty jsou většinou v určité hodiny a návštěva musí respektovat, že v nemocnici jsou pacienti, kteří potřebují klid. Když žena jménem Roberta Lytleová šla do nemocnice za svým otcem, tak vůbec netušila, co se jí naskytne za pohled.

Žena doufala, že se o jejího otce postarají

Roberta měla svého tatínka Roberta Olsena v nemocnici a podle lékařů mu nezbývalo mnoho času. Kvůli tomu, že byl hodně nemocný, musel být v nemocnici hospitalizován. Aby s ním mohla Roberta trávit co nejvíce času, který mu zbývá, chodila za ním do nemocnice a věřila tomu, že zdravotní personál se o jejího otce stará skvěle. Jednoho dne však přišla na návštěvu a byla celkem v šoku z toho, co uviděla.

Zdravotní sestra, která měla jiný přístup k pacientům

V nemocnici, ve které byl hospitalizován pan Robert Olsen, pracovala zdravotní sestra jménem Brenda Buurstra. Tato zdravotní sestra byla známá tím, že pro své pacienty dělala vždy něco navíc. Roberta moc dobře věděla, že její otec má s touto zdravotní sestrou velice dobrý vztah a že se o něj Brenda velice dobře stará. Dcera hospitalizovaného muže ale vůbec netušila, jak moc dobře se o jejího tatínka stará.

Brenda zpívala panu Olsenovi

Roberta šla jednoho dne do nemocnice za svým otcem a když vcházela do pokoje svého otce, všimla si toho, co sestra dělá a tajně ji natočila na kameru. V nemocničním pokoji Brenda zpívala panu Olsenovi píseň, kterou měl rád. Robert Olsen řekl sestře, že má rád píseň s názvem You Light Up My Life od Debby Boone.

Speciální péče o staršího muže

Sestra se tedy píseň naučila a panu Olsenovi ji zazpívala. I přes dýchací masku na obličeji byl vidět jeho úsměv a spokojenost. I když na tom byl pan Robert Olsen velice špatně, po týdnu se jeho zdravotní stav natolik zlepšil, že byl propuštěn zpět domů. Roberta je zpětně velice vděčná této sestře za její péči o jejího tatínka.

Zdroj: CBS News

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]