10letá dívka nervózně vstoupila na led. Svým vystoupením okouzlila celé publikum

Fotografie: Pixabay

Tato malá holčička všem ukázala, že absolutně nezáleží na věku, ale pouze na talentu. Je tak nadaná, že všichni lidé v publiku vstali a začali tleskat.

Některé děti jsou tak talentované, že chtějí svoje dovednosti ukázat všem ostatním. Většinou to tedy nechtějí ony, ale spíše jejich rodiče, kteří jsou na ně patřičně pyšní. Stejný případ byla vlastně i tato holčička, jež všem ukázala, že i ve svém nízkém věku dokáže všechny zvednout ze židle. Podívejte se sami, je opravdu velmi talentovaná.

Okouzlila celé publikum

K tomu, aby soutěžící předvedl dokonalý tanec na ledě, je potřeba opravdu velké množství cvičení. Musí k tomu mít neuvěřitelnou rovnováhu a flexibilitu, nemluvě o provádění celého čísla na chladném a kluzkém místě. Na bruslích se ale nedaří jen dospělým profesionálům, existuje i spousta mladých lidí, kteří dokázali, že je tato disciplína i pro mladší, dokonce i pro děti.

Fotografie: Pexels

Jednou z nich je také tato desetiletá Veronika Zhilina, o níž se říká, že je to krasobruslařský zázrak. Ve videu ze svého vystoupení v roce 2019 předvedla perfektní a emotivní výkon na píseň „Hallelujah“. Svoje vystoupení odstartuje uprostřed ledu se svíčkou, kterou zvedne k nebi. Poté začne hrát hudba, ona se otočí a začne mávat na publikum. To samozřejmě začne mávat nazpět.

Podívejte se sami

Poté už začne opravdová krása. Je vidět, že tato malá holčička moc dobře ví, co dělá, a tak předvádí naprosto dokonalé vystoupení. A lidé v publiku jsou z ní opravdu „hotoví“. Je zajímavé, že tato dívka měla ze začátku skutečnou trému, ale jakmile začala s vystoupením, všechno to z ní spadlo. Podívejte se na její dokonalé vystoupení sami.

Zdroj: Shareably