Diář jako nepostradatelný pomocník

Docela spolehlivým pomocníkem pro zaznamenávání úkolů a různých akcí je bezesporu diář. Osobně si bez něj neumím představit své fungování. Já jsem vždy v rodině platila za černou ovci, která si nepamatuje snad ani vlastní datum narození, natož svých sourozenců a rodičů. Ano, už se chytám za nos a klopím zrak k zemi. Prostě je to tak.

Takové události včetně čísel účtu, telefonních kontaktů, adres a významných dat si proto raději zaznamenávám do diáře. Pokud jste na tom podobně, asi víte, o čem píši. Docela mě potěšilo, že existuje nepřeberné množství těchto pomocníků a někteří slouží dokonce jako diář i deníček v jednom. Pokud si i vy rádi zapisujete své myšlenky, nápady – chcete li geniální nápady a bojíte se, že by byl některý z nich zapomenut, je takový diář s prostorem pro zapisování perfektní pomocník. Design diáře už je pak čistě pouze o vašem vkusu. Účel však splní stejný. Dnes se společně podíváme na nejrůznější diáře.

Tajný diář

Tento diář je vhodný pro ty, kteří se v žádném případě nechtějí dělit o svůj obsah v něm. Diář je samozřejmě na kladku, ale to není vše. Tajný diář je vybaven speciálním perem a nikdo kromě vás to nepřečte. Protože k němu navíc získáte speciální baterku, která písmo zviditelní. Jen tu baterku nesmíte ztratit, jinak jste namydlení i vy sami.

Svatební diář

Pokud do toho nehodláte prásknout, raději tuto část přeskočte. Svatební diář obsahuje vše potřebné s pomocníkem – plánovačem svatby. Tedy seznam toho, co, kde a jak zařídit. Jedná se o pomocníka, bez kterého se žádná nastávající nevěsta neobejde.

Kapesní diář

Pokud jste na tom fakt hodně zle a potřebujete mít neustále u sebe nejzákladnější informace a připomínky, můžete si kromě klasického diáře pořídit i diář do kapsy. Je skutečně malinký a moc místa nezabere.

Sportovní diář

Tento diář je i vhodný jako dárek. Buď tím svou partnerku pořádně naštvete, nebo bude skákat radostí. Sportovní diář obsahuje rady ke cvičení a možnost zaznamenávat si své výsledky a pocity včetně dalšího tréninku. Jedná se tak o docela dobrého motivátora, kde je možné zapsat si svou váhu, míry a cíle.

Obrázek: pixabay.com