Matka slyšela z dětského pokoje strašidelné zvuky. Když přišla, zahlédla poslední věc, kterou mohla čekat

Fotografie: Carin Araujo / Copyrighted free use

Práce mámy nikdy nekončí – a to ani když její děti spí. Jedna maminka má naštěstí svého věrného pomocníka, který je pro její dceru vždy po ruce, i během jejího spánku.

Každý člověk ví, že záchranářští psi jsou každé domácnosti ku prospěchu. Samozřejmě nejen z důvodu výcviku či užitečnosti, ale působí i jako prostředek útěchy. Takoví psi jsou potom nejlepší pro interakce s dětmi, což ovšem pro mnoho rodičů může být leckdy komplikované. Byla si toho vědoma i matka Kristin Rhynehart a rozhodla se adoptovat záchranářského psa jménem Raven. Velice rychle zjistila, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, co kdy pro rodinu udělala.

Jejich pes se zčistajasna vytratil

To, jak je Raven pro rodinu Rhynehart důležitý, si jistě dokážete představit. Jednoho dne ho však nemohli vůbec najít. Prohledali celý dům, ale adoptované štěně jako by prostě zmizelo. Kristin pochopitelně začala panikařit, ale poté si uvědomila, že nezkontrolovala ještě jeden pokoj. Jednalo se o pokojíček její nejmladší dcery.

Stihla zachytit dojemný okamžik

Když otevřela dveře do pokoje, ihned si mohla oddychnout. Raven se tam nějakým záhadným způsobem dostal. Velmi dojemné však bylo, že Raven ležel vedle své oblíbené holčičky, zachumlaný pod přikrývkami. Zřejmě pomáhal dívce, aby dokázala v klidu usnout, a během toho se to nakonec povedlo oběma.

Rodina dojemně vyjádřila solidaritu matce s rakovinou. Společně s ní si všichni oholili hlavu

Video se stalo virální

Tuto scénu Kristin natočila a sdílela ji na internetu. Nyní má video přes 6 milionů zhlédnutí. Už to bude pomalu 10 let od jeho vzniku, ale pořád mohou být noví diváci svědky tohoto neuvěřitelného okamžiku malé holčičky a jejího chlupatého ochránce. Můžete se sami přesvědčit níže a třeba vás to také přiměje k pořízení nového chlupáče do domácnosti.

Zdroj: Cesarsway

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]