Rodina dojemně vyjádřila solidaritu matce s rakovinou. Společně s ní si všichni oholili hlavu

Fotografie: Depositphotos

Dojemné gesto vyjadřující solidaritu s matkou, která bojuje s rakovinou, bere internet útokem. Celá rodina si pro nemocnou ženu oholí hlavu.

Nádorová onemocnění sdružující se pod pojmem rakovina jsou druhou nejčastější příčinou úmrtí v ČR, hned za srdečně-cévními onemocněními. Jen u nás každoročně onemocní rakovinou cca 100 000 lidí. U žen je nejčastější rakovina prsu. Tomuto onemocnění se bohužel nelze vyhnout jakoukoli prevencí jako u jiných nemocí. Když však tato nepřízeň osudu přijde, je to rodina a přátelé, kteří udržují nemocného člověka v chodu a nutí ho bojovat za svůj život.

Dojemné gesto rodiny

Mimořádné podpory od své rodiny se dočkala i žena bojující s rakovinou v konečném stadiu, Dolores Perezová. Velmi dojemný okamžik jejího života byl natočen a umístěn na internet, kde se téměř okamžitě stal virálním. Na videu je Dolores v kadeřnickém křesle čekající, až jí kadeřník oholí hlavu. Zatímco ona přicházela o své vlasy, členové její rodiny si také začali stříhat vlasy. Jeden po druhém šli úplně dohola.

Tím, že si všichni členové rodiny Dolores taktéž ostříhali vlasy jí, vyjádřili nezlomnou lásku a podporu. Ona sama nic takového nečekala a neuvěřitelně ji to dojalo. Velmi ji tak krásné gesto rozplakalo a vřele každého člena objala. Popisek k videu byl: „Nikdo nebojuje sám“. Tato rodina podporovala svou matku po celou dobu nemoci a ostříhání vlasů bylo gesto na znamení toho, že nebojuje sama.

Komentáře k videu plné srdíček

Video s dojemným gestem sdílela instagramová stránka „Good News Movement“, která je známá tím, že šíří a upozorňuje na výjimečné a silné příběhy, jež si zaslouží pozornost lidí. Když bylo video na internetu zveřejněno, velmi rychle se stalo populárním. Uživatelé sociálních sítí vyjadřovali své emoce a modlitby za zdraví Dolores v komentářích pod videem.

Dívka s rakovinou vyhrála nejtěžší bitvu. Při odchodu z nemocnice způsobila pozdvižení

Komentáře pod videem zaplavila červená srdíčka, která vyjadřují lásku a podporu. Velká spousta lidí posílala Dolores sílu, lásku a zdraví. Další z komentujících se vyjádřila, že chlapci musí svou maminku velmi milovat, což je nejvíc na celém světě. Podpora rodiny ve velmi těžkých časech je ohromně důležitá a tato rodina svou matku rozhodně podržela a dodala jí tolik potřebnou sílu do života.

Zdroj: India Today

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]