DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Neuvěříte, jak se zachoval tento policista, potom co zachránil malého chlapce před těžkým týraním

Jody Thompson odpověděl na výzvu v roce 2015, kde objevil hroznou situaci týrání dětí. Když Thompson přišel na scénu, byl ohromený, když viděl vážně podvyživeného chlapce, zápěstí svázané opasky, modřiny na zádech a obrovský uzel na hlavě. Osmiletý chlapec byl ponořen do popelnice plné studené vody. V té době vážil jen 61 liber.

„Neměl na svém těle místo, které nemělo modřiny či odřeniny,“ řekl Thompson. „Byla to ta nejhorší věc, jakou jsem kdy viděl.“

Poté, co přikryl chlapce, který byl pojmenován John, přikrývkou, Thompson ho vzal do dětského advokačního centra Oklahoma, takže detektivové a vyšetřovatelé jej mohli fotografovat. Když byli hotovi, Thompson ho odvezl na pohotovost. „Sedl jsem si s ním,“ řekl Thompson. „A když byl přijat na jednotku intenzivní péče, seděl jsem u něj celou noc až do druhého dne.“

Thompson odmítl nechat Johna z dohledu. Od prvního okamžiku věděl, že se chce o něj po zbytek života postarat. „Když jsem ho viděl v tom domě, celý se třásl a ruce svázané, jen namočené a zmatené.

V tu chvíli jsem věděla, že budu spokojený a budu si jistý, že je v bezpečí, kdyby byl se mnou, “řekl Thompson.

Další den, Jody požádal, aby byl pěstoun John. Už byl otcem dvou chlapců, pak 15 a 8 let, a on a jeho manželka Jeannie zjistili, že čekají další dítě. Ale tato velká rodina se však rozrostla o další členy. O sedm měsíců později Johnova biologická matka porodila holčičku ve vězení a Jody a Jeannie se jí také stali pěstounkami.

Jody a Jeannie později oficiálně přijali Johna a jeho sestru Paizley. Dnes je to rodina o sedmi dětech. Jody nikdy neplánoval být otcem takové velké rodiny, ale někdy jsou ty nejlepší věci, o kterých jsme nikdy neuvažovali. Řekl: „John je největší chlap, kterého jsem kdy potkal“, vysvětlující, že jeho syn musel během soudního procesu svědčit ve svém vlastním zájmu.

Ačkoli je to těžké, Thompson řekl, že jeho rodina je připravena dát sbohem jeho minulosti. „John je úžasný. Je to skvělý student, účasní se různých programů pro nadané a talentované děti, je zapojený do místního dramatického klubu, “řekl Thompson o svém desetiletém synovi.