Dojemný příběh: Štěně přivázané k zábradlí. Ležela u něj pizza a vzkaz

Prosím, vezmi mě domů. Jsem dívka jménem Diamond. “

Štěně bylo nalezené ve Philadelphii, ve státě Pensylvánie, kde bylo přivázané k zábradlí a opuštěné s pizzou a smutným vzkazem.

Byl to právě Justin Hanley, který jednoho dne našel psa a vyšel ze svých dveří. Tento muž, který žije na bloku 3600 Midvale Avenue ve čtvrti East Falls ve Philadelphii, se podíval z okna kolem 2:00 a viděl, jak je chudák štěně přivázané vodítkem k jeho schodům. Když vyšel ven, aby se podíval na psa, objevil i vzkaz a pizzu.

Vzkaz: „Prosím, vezmi mě domů. Jsem dívka jménem Diamond. Už ji nemůžeme mít v našem domě. Děkuji.“

Justin nemohl mít dalšího psa, protože má už své psy a dvě děti. S manželkou psa přenesli dozadu na svůj dvorek a poslal na Facebookovou stránku s názvem East Falls Rants vzkaz spolu s fotografií pejska. Spolek na ochranu psů v jižním New Jersey, se přidal, aby pomohli rychle najít nového páníčka.

Pes byl přejmenován na Serenity a šel k muži jménem Chris King, důstojníkem speciálních sil armády, který je momentálně v důchodu a jakmile spatřil fotku psa, okamžitě se jí ujal. Tady našla své místo v domě s devíti dalšími psy, sedmi kozami a Chrisovou přítelkyní, čtyřmi sestrami a bratry. Serenity nakonec přijala rodina jiná rodina, ale vrátila se k Chrisovi, protože toto nové soužití nefungovalo.

Ukázalo se, že mu tato sladká psí slečna učarovala. A tak se Chris rozhodl, že Serenity trvale přijme, takže se už nikdy nebude muset bát, že by musela jít pryč. Tento šťastný konec pro psa, který byl kdysi opuštěný, je něco co si rozhodně zaslouží.