Dovolená v Česku vám nabídne mnohem více, než si vůbec myslíte

Fotografie: Depositphotos

Jen těžko najdeme jedince, který by se v současné době netěšil na letní dovolenou. Po dalším roce plném práce, starostí a stresu přichází konečně čas na zasloužený relax. Vzhledem k nehezké ekonomické situaci je naprosto jasné, že budou v kurzu hlavně tuzemské pobyty. Jaká část země vás nadchne?

Navštivte kraj vína

Pokud zrovna plánujete letní pobyty, rozhodně na chvíli zpomalte. Přece jen chcete, aby váš volný čas byl co nejhezčí a plný krásných zážitků. Máte velké štěstí, protože naše malá země má k nabídnutí opravdu mnoho. To vše za zlomek ceny zahraniční dovolené.

Jasnou volbou je ubytování v Jihomoravském kraji. Daná lokalita totiž představuje naprosto ideální mix pasivní i aktivní zábavy pro celou rodinu. Přes den se můžete věnovat koupalištím, zámkům, hradům, desítkám kilometrů turistických tras a naučným stezkám. Nenechte si ujít ani procházku historickými uličkami Brna.

Večer si snadno odpočinete díky ochutnávkám vín v místních sklípcích nebo pořádným degustačním menu z mnoha vyhlášených kuchyní. Jestli chcete relax posunout na další úroveň, zkrátka a dobře si zarezervujte pokoj v lázních. Dovolená v Jihomoravském kraji má pro každého něco.

Podívejte se sami

Plánujete-li si maximálně vychutnat léto v Jihomoravském kraji, nezapomeňte se podívat na nejrůznější tipy na výlety a další zážitky. Za zmínku stojí třeba nádherný zámek Lednice, jenž se chlubí zápisem na seznamu UNESCO. Pokud si jej neprohlédnete, přijdete o hodně.

Samotné nalezení ideálního pokoje není žádný složitý proces plný obvolávání a psaní e-mailů. Jednoduše si rezervujte ubytování na Hotel.cz. Zmíněný portál vám v mžiku ukáže stovky různých penzionů, chat, hotelů i dalších forem pobytu. Díky tomu získáte všechny informace na jednom místě.