Dva psi zachráněni nezávisle na sobě na ulicích se nemohou přestat objímat

Hannah Walker nedávno sdílela příběh o jejich zachráněných psech Andy a Mimi. Tyto dva psí kamarádi jako by věděly, že pocházejí z podobných situací. Andy a Mimi byli zachráněni z ulice jako dospělí a milují svůj nový život, který teď potom co si prožili, žijí.

Andy a Mimi

Andy, pes s rezavou srstí byl zachráněn z ulic Řecka jako starší štěně poté, co byl úmyslně otráven lidmi. Nebyl by přežil, kdyby nebyl nalezen a zachráněn. Po nalezení dostal veškerou potřebnou péči. Po několika týdnech se z něj stal opět zdravý, krásný a statečný pes.

Mimi, fenka menšího vzrůstu byla zachráněna z ulic Rumunska těhotná a hladovějící, kdy pobíhala v mrazivé zimě venku. Porodila štěňata jen několik dní po záchraně. Navzdory tomu, že Mimi měla svá vlastní štěňata, starala se ještě o některé malé pejsky jako náhradní máma. Většinou šlo o štěňátka, která byla vyhozena na ulicích v krabici poblíž domu záchrankyně.

Láska na první pohled

Teď se Andy a Mimi v jejich novém domově v Anglii nemohou přestat objímat! Oba našli skvělý domov a jsou to psí přátelé, ze kterých se stala takřka nerozlučná dvojka. Není nic lepšího, než sledovat, jak se mají čile k světu.

Psi mají tak velký smysl a intuici a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby tito dva přesně pochopili, co těžkého v životě prožili. Tito dva psi jsou velmi vzácné duo, které se jen tak nevidí. Díky skvělé péči nových majitelů zapoměli Andy a Mimi na své životní útrapy a radují se z každého nového dne, který spolu stráví.