Dveřní kliky a kování – největší eshop v ČR

Každý by chtěl mít kliku, najít to správné dveřní kování vám ale pomůže jen odborník. A od toho tu jsme. V MAND CZ si zakládáme na tom, aby bylo zřejmé, že dveře a vše, co s nimi souvisí, je naší velkou vášní. A protože nám záleží na každém detailu, potrpíme si i na dveřní kování.

Dveřní kování musí ladit s dveřním křídlem i celým interiérem

Pokud bychom vám mohli dát jednu radu, byla by to nepochybně tato: Nikdy nepodceňujte dveřní kování! Budete se možná divit, ale sebelepší výběr dveří vašemu interiéru neprospěje, pokud k nim nevyberete vkusnou kliku. Na trhu je k dostání velmi široká škála různých dveřních kování. Liší se v kvalitě, použitých materiálech, pořizovací ceně, povrchové úpravě a samozřejmě i designu.

MAND.CZ: Všechny kliky vybíráme s pečlivostí sobě vlastní

Všechny produkty, které se dostanou na naše eshopy www.kovani-kliky.cz www.kovani-design.cz, vybíráme s pečlivostí sobě vlastní tak, aby se k vám dostali jen funkční, praktické a oku lahodící dveře a kování splňující nejvyšší standardy kvality. Práce to není mnohdy jednoduchá, ale nás baví.

Výběr dveřní kliky není nic jednoduchého. Už na první pohled je sortiment opravdu široký – vybírejte dle celkového zařízení Vašeho interiéru. Je moderní a minimalistický? Rustikální? Romantický? Jednoduchý, ale útulný ve skandinávském hygge stylu? Ke každému interiéru patří sladěná klika. Protože víme, že každý z našich klientů má své specifické požadavky, najdete v naší nabídce kliky nerezové, hliníkové, kované i rustikální.

Designové kování pro skutečné fajnšmekry

Specifickou skupinu tvoří dveřní kování designové. V rámci této kategorie vám přinášíme výběr toho nejlepšího a nejkvalitnějšího od českých i zahraničních designérů, kteří za svoji práci sklízí úspěchy po celém světě. Tyto luxusní a do detailu vyladěné kliky spojuje použití kvalitních materiálů, osvědčené značky a hlavně špičkový design. Najdete mezi nimi i kování s neobvyklou povrchovou úpravou – třeba kliky s povrchem tvořeným nitridem titanu v zajímavých odstínech.

Vaši domácnost ochrání bezpečnostní kování

Nezapomínáme ani na vchodové dveře, respektive na kliky pro ně. Kování na vchodové dveře musí splňovat zcela jiné parametry než kování interiérové. A ty produkty výrobců Rostex či klasiky na trhu Cobra rozhodně splňují. Pokud chcete chránit své soukromí a majetek, doporučujeme instalaci bezpečnostní kliky. Námi nabízený sortiment je certifikován národním bezpečnostním úřadem NBÚ. Deklarovaná bezpečnostní třída odpovídá stupni zabezpečení, který vám dané bezpečnostní kování zaručuje. U kování pro domácnosti doporučujeme bezpečnostní třídu 3 nebo 4.

Pokud ještě nemáte ve výběru kliky jasno, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi si s vámi o vašich představách popovídáme a vybereme vám kování i dveře přesně na míru. Na našem showroomu v Libušské ulici na Praze 4 máme vystaveno 532 modelů dveřního kování – rozhodně tedy budete mít na výběr!