Která zebra stojí vzadu a které vepředu? Těžká obrázková hádanka oklame každého, troufnete si uspět?

Fotografie, která se stala velmi oblíbenou na internetu, má nejspíš za úkol pořádně potrápit vaše mozkové buňky. Která zebra stojí vepředu?

Tento snímek, který byl zveřejněný na internetu, vyvolal opravdu velké množství diskuzí. Fotografie byla pořízená v Masai Mara v Keni a zobrazuje dvě zebry. A jakmile ji fotograf sdílel na internetu, stala se během chvilky velmi oblíbenou, protože lidé se nemohou shodnout na tom, která zebra se nachází vepředu a která vzadu.

Lidé se dohadují

Je jasné, že na fotografii se nacházejí 2 zebry, těžší už ale je, přijít na to, která zebra se nachází vepředu a která vzadu. Protože to vypadá, že to zkrátka nemá řešení. Každopádně na internetu se spustila velká vlna diskuzí, kde se lidé mezi sebou dohadují. Někteří dokonce říkají, že tato fotografie rozhodně nebyla vyfocená, že je to upravené v nějakém programu. To ale s tím fotograf nesouhlasí.

Řešení obrázku

Každopádně je možné, že i vy si myslíte, že je tato fotografie upravená, protože ono to tak vypadá. Pravdou ale je, že muž, který ji vyfotil, sám řekl, jak to ve skutečnosti bylo. Takže vy se teď pořádně na obrázek podívejte a zkuste uhodnout, která zebra stojí vzadu a která vepředu. A pokud si nebudete vědět rady, máme tu pro vás samozřejmě i řešení.

Tak co, která zebra má podle vás hlavu vepředu a dívá se přímo do kamery? Kdyby sám fotograf nenapsal, jaká je pravda, tak by se lidé na internetu dohadovali snad doteď. Pravdou ale je, že zebra, která se na vás dívá, je ta, která je nalevo. Fotograf tuto odpověď sdělil britským novinám.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*