Harry a Meghan otevřeně přiznali změnu svých plánů, která zásadně změní životy jim i jejich dětem

Fotografie: Northern Ireland Office / Creative Commons / Attribution 2.0

Harry a Meghan své děti prozatím nevystavují veřejnosti. To se ale podle královského experta v budoucnu změní. Čekají podle něj jen na jednu věc.

Děti Harryho a Meghan jsou pečlivě ukryté před zraky veřejnosti. Nevzali je ani na svou nedávnou cestu po Africe. Jak uvádí TN, manželé čekají pouze na jedinou věc. Královský expert Tom Quinn nepochybuje, že poté je lidé uvidí na veřejnosti. Pro značku Sussex, kterou se teď snaží jejich rodiče budovat, totiž budou velkým přínosem.

Archie a Lilibeth by mohli sehrát klíčovou roli

Harry a Meghan bedlivě střeží soukromí svých dětí a na veřejnosti se s nimi vůbec neukazují. Podle všeho je to však jen otázka času. Jak tvrdí expert na královskou rodinu, čekají podle něj jen na to, až budou děti starší a přijde ten vhodný čas. Na své děti jsou totiž náležitě pyšní a jsou si vědomi toho, že Archie a Lilibeth jim mohou pomoci vylepšit jejich mediální obraz.

„Meghan si moc dobře uvědomuje, jak dobře to bude vypadat – okouzlující královský pár s okouzlujícími královskými dětmi. Celé to přitáhne tu publicitu, po níž Harry a Meghan touží. Zvlášť teď, když jsou odhodlaní vydělat miliardy svým podnikáním,“ řekl královský expert Tom Quinn pro deník Express.

Titulní strana oblíbeného časopisu s princeznou Kate v hlavní roli zaskočila veřejnost

Královská rodina se děsí jedné věci

Na SvětěKreativity už jsme psali o nevhodném chování Harryho a Meghan vůči Kate a Williamovi. Ačkoliv se vzdali svých královských povinností už v roce 2020, stále z královské značky profitují. Příkladem budiž jejich mediálně sledovaná cesta do Afriky, kde s nimi bylo nakládáno jako s královskou návštěvou. A to se rozhodně nelíbí zbytku rodiny ve Velké Británii.

královská koruna
Fotografie: Freepik

„Vysocí členové královské rodiny, zejména William a Kate, se děsí jedné věci nade vše ostatní: že Harry a Meghan budou i nadále organizovat výlety po celém světě, dokud nebudou považováni za veřejnou tvář královské rodiny. William ví, že se svou ženou postiženou rakovinou nemůže soutěžit a nemůže zastavit horskou dráhu Meghan a Harryho,“ dodává královský expert.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*