Harry a Meghan čelí obrovské kritice kvůli nepřijatelnému chování vůči Kate a Williamovi

Fotografie: Depositphotos

Kroky, které v poslední době činí Harry a jeho manželka Meghan, nejsou po chuti královské rodině, která si prochází snad nejtěžším obdobím.

V poslední době je o Harrym a Meghan stále více slyšet. Kromě jejich mediálně sledované cesty po Africe uvádí Mehgan na trh také svoji novou značku. Brzy také diváci uvidí další dokument z jejich dílny na platformě Netflix. Zatímco Kate a král bojují s rakovinou, Sussexové se snaží vydělat. Rozladěný je prý hlavně William.

Chování Harryho je podle experta otřesné

Princ William se v současné době musí vypořádat s velmi nelehkým obdobím. Kvůli nemocné manželce i králi je to právě on, kdo tu zbyl jako jejich podpora. Kromě toho zůstala na jeho bedrech také starost o některá veřejná vystoupení, kde je zpravidla jediným členem královské rodiny. „William se nemusí vypořádat jen s tlakem kolem, ale i s neustávajícími útoky z Kalifornie. Musí kvůli chování Harryho zuřit, je totiž otřesné,“ řekl deníku Mirror královský expert Tom Bower.

Harry a Meghan se v poslední době stali středem pozornosti. Na SvětěKreativity jsme informovali o turné Sussexů po afrických zemích, kterým na sebe strhli mediální pozornost. Je to ale také Meghanina nová značka, American Riviera Orchard, která právě vstupuje na trh. Toto načasování je však podle Bowera velmi nešťastné a nevhodné.

Harry a Meghan mají vážný problém. Veřejnost se po nedávných událostech dozvěděla o temném tajemství

Kate se musela pracovních povinností vzdát

„Zatímco zakládají tuto takzvanou značku Sussex, zdejší rodina si zažívá muka. Po Charlesově diagnóze Harry přišel na půl hodiny a toť vše, nic jiného neudělal,“ doplnil expert. Je si rovněž jistý, že Kate a William jsou hluboce rozrušeni, když Sussexové budují svou značku, zatímco oni prochází rodinnou tragédií.

Fotografie: Depositphotos

Princezna Kate tak v tomto světle může vnímat bolestně, že se musela kvůli léčbě rakoviny vzdát všech svých pracovních povinností a stáhnout se do ústraní. Sama byla přitom ještě před rokem velmi aktivní a úspěšná, jak zdůrazňuje TN. Stála například u zrodu organizace Business Taskforce, která se věnuje příležitostem pro děti předškolního věku. Podle poslední zprávy by tato iniciativa, do které se zapojily i velké podniky, mohla národnímu hospodářství vygenerovat více než 45,5 miliardy liber ročně. Což je nepopiratelně skvělý výsledek.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*