Harry a Meghan mají vážný problém. Veřejnost se po nedávných událostech dozvěděla o temném tajemství

Fotografie: Northern Ireland Office / Creative Commons / Attribution 2.0

Princ Harry a Meghan na sebe nedávno strhli mediální pozornost svým turné po afrických zemích. Expert prozradil, kdo tu měl hlavní slovo.

Dne 10. května zahájil princ Harry s manželkou Meghan čtyřdenní cestu po Africe. Poprvé od roku 2020, kdy se vzdali svých královských povinností, se tak ukázali na oficiálním mezinárodním turné. Jak uvádí TN, jejich cesta však vyvolala rozporuplné reakce. A byla to především Meghan, která podle komentátorů v Africe zazářila. Jejich cesta jasně ukázala, kdo u nich doma „nosí kalhoty“.

Meghan je dle experta extrémně ambiciózní

Na SvětěKreativity už jsme psali o tom, že úspěšnou cestu Sussexů do Afriky zhatí nový dokument. V něm by měla vyplout na povrch některá nečekaná překvapení týkající se Meghanina života před tím, než se přivdala do královské rodiny. Prozatím si však u části lidí drží vysoký kredit, který africká návštěva jen umocnila. Jiným se naopak potvrdilo to, co už si o ní mysleli dříve.

„Meghan je velmi silná osobnost, velmi zapálená a extrémně ambiciózní a pro všechny tyhle vlastnosti tak vždycky nevyhnutelně zastíní Harryho a ukradne si pro sebe pozornost. Harry je naprosto v jejím stínu. Ale on nikdy neměl z pozornosti radost, nikdy si ji neužíval,“ řekl pro deník OK! královský expert Duncan Larcombe.

Takto naštvaného krále Karla III. veřejnost ještě nezažila. Na vině je toto rozhodnutí Harryho a Meghan

Její šatník stál několik milionů

Zatímco Harry volil na africkém turné velmi střídmé outfity, Meghan se nezdráhala za svůj šatník utratit nemalou částku. Šaty a šperky, které na sebe v Africe oblékla, stály v přepočtu téměř 3,5 milionu korun. A to mnozí kritizovali vzhledem k tomu, že přijela na návštěvu zemí, kde většina lidí trpí opravdu velkou chudobou. Předvedla se tak například ve velmi nápadných svítivě žlutých šatech a na svou přednášku o ženách ve vedení si pak oblékla výrazně červené koktejlky.

Na některých fotografiích si také mnozí všimli Harryho ustaraného výrazu. Zatímco Meghan doslova září a je středem pozornosti, Harry po boku své ženy vypadal často spíše ustrašeně a nervózně. Jejich africké turné také rozhodně nepotěšilo královský palác. Král Karel III. měl být dokonce rozzuřen. Jejich cesta po Africe totiž opravdu působila jako oficiální královská návštěva, ačkoliv ani jeden z nich už monarchii nereprezentuje.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*