Blízcí přátelé princezny Kate prozradili detaily o jejím zdravotním stavu. Těchto zpráv se lidé obávali

Fotografie: BBC News اردو - YouTube / Creative Commons / Attribution 3.0

Od doby, kdy princezna Kate veřejně prohlásila, že se potýká s rakovinou, o ní nikdo nic neví. Nyní však její přátelé prozradili, jak je na tom její zdravotní stav.

Uběhly asi 2 měsíce od chvíle, kdy princezna Kate šokovala svět prohlášením, v němž uvedla, že bojuje s rakovinou. Na veřejnosti se už neobjevila zhruba půl roku. Od té doby si příznivci britské královské rodiny pokládají jednu důležitou otázku, a sice jak je to se zdravím princezny Kate? Uzdravuje se? Její nejbližší okolí nyní prozradilo, jak to vypadá uvnitř paláce.

Už půl roku princeznu Kate nikdo neviděl

Princezna Kate se veřejnosti naposledy ukázala loni na Vánoce, od té doby jste ji mohli spatřit pouze na videu, které však nepřineslo dobré zprávy. Kate v něm oznámila světu, že prodělala operaci břicha, při níž byla zjištěna rakovina. Od té doby je v péči lékařů a nikdo kromě jejího nejbližšího okolí neví, jak je na tom po zdravotní stránce dnes.

Web DailyMail však získal nové zprávy, které poskytli princeznini přátelé. Bohužel nejsou nijak potěšující. Princezna Kate se soustředí pouze na léčbu a samozřejmě také svou rodinu, vše ostatní muselo být odsunuto na druhou kolej. „Přátelé, s nimiž jsem mluvil o zdravotním stavu Kate, naznačují, že ji uvidíme možná až na podzim. Ale jen v případě, že se zcela uzdraví,“ uvedl novinář Richard Eden, kterému se podařilo získat důvěrné informace.

Harry a Meghan otevřeně přiznali změnu svých plánů, která zásadně změní životy jim i jejich dětem

Nejoblíbenější členka královské rodiny

Princezna Kate je bezesporu nejoblíbenější členkou britské královské rodiny. Všichni netrpělivě čekají, až se opět objeví na veřejnosti, což bude známka toho, že boj nad zákeřnou nemocí vyhrála. Od chvíle, kdy zveřejnila informaci o svém zdravotním stavu, obdržela desítky tisíc přání brzkého uzdravení, jak uvádí server Independent.

Kate získala čas, aby se mohla soustředit na své zotavení a rekonvalescenci. Všechny její povinnosti byly zrušeny. Doufejme, že dobrých zpráv o jejím zdravotním stavu bude jen přibývat. Na SvětěKreativity jsme přinesli také novinky o zdravotním stavu krále Karla III.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*