Princ William a princezna Kate na sebe prozradili tajemství, které zaskočilo veřejnost

Fotografie: Depositphotos

Zatímco na veřejnosti jsou oslovováni se všemi královskými tituly, v soukromí se členové rodiny oslovují úplně jinak. Podívejte se na roztomilé přezdívky, které používají.

Královský protokol dbá na používání oficiálních titulů a jmen všech členů královské rodiny. Ani jim se však nevyhýbají neoficiální přezdívky, k nimž přišli většinou během dětství. A jak uvádí TN, mnohé z nich se v průběhu let staly dokonce veřejně známými. Podívejte se, jak princ William a jeho manželka Kate oslovují své tři děti. William se rovněž svěřil, jakou vtipnou přezdívku mu dala jeho zesnulá matka, princezna Diana.

Přezdívku malého následníka vylepšili jeho rodiče

Přezdívky se nevyhýbají ani královské rodině, a tak se mezi sebou oslovují jinak, než by veřejnost čekala. Princ William a Kate prozradili, jaké přezdívky mají jejich tři děti. Malý George, následník trůnu, kterému je deset let, dostal prý svoji přezdívku od spolužáků v roce 2019. Začali mu říkat „PG“ podle iniciál oslovení princ George. Jeho rodiče však tuto přezdívku ještě vylepšili. A začali mu říkat „Tips“ podle názvu známého anglického čaje PG Tips.

Malou Charlotte pak oslovují zdrobnělinou „Lottie“. Někdy však použijí i přezdívku „Princezna bojovnice“. Ta má odkazovat na její „divokou“ povahu. A svoji přezdívku má i nejmladší z dětí, šestiletý Louise. Tu vymyslela princezna Kate, když ho při opékání marshmallow oslovila jako Lou Bug, tedy Lou brouček.

Harry a Meghan mají vážný problém. Veřejnost se po nedávných událostech dozvěděla o temném tajemství

Princ William dostal přezdívku na cestě po Austrálii

Princ William zase novinářům před pár lety prozradil, jakou přezdívku mu dala jeho maminka, princezna Diana. „Začalo to, když mi byly dva roky. Bylo mi to řečeno, protože si to nepamatuji. Ale když jsme s rodiči odjeli do Austrálie, je tam typické zvíře vombat, tak mi tak začali říkat. Ale ne proto, že vypadám jako vombat, nebo snad ano?!“ vyprávěl tehdy žertovně, jak uvedl deníku Mirror.

Svoji přezdívku měla rovněž zesnulá královna Alžběta. A ta si ji vymyslela sama. Když totiž byla malá, těžko se jí vyslovovalo jméno Elizabeth, a tak sama sobě říkala Lilibet. Toto oslovení se ujalo a roztomilá zdrobnělina ji provázela až do konce života. Princ Harry s manželkou Meghan pak svoji dvouletou dceru dokonce pojmenovali touto přezdívkou po její prababičce.

Další vtipnou přezdívku si královna vysloužila od tehdy dvouletého Williama, který se ještě nenaučil slovo babička – „granny“. Když plakal na chodbě, volal na pomoc „garyho“. Překvapený host nevěděl, koho tím malý William myslí. Pak se objevila královna a řekla: „Já jsem Gary. Ještě se nenaučil říkat babička.“ Na SvětěKreativity sledujeme dění kolem královské rodiny. Podle nejnovějších zpráv se na královské svatbě roku objeví jen princ William.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*