Nečekaný zvrat v procesu léčby princezny Kate: Na základě těchto novinek musela odletět ze země

Fotografie: Depositphotos

Diagnózu rakoviny si princezna Kate vyslechla v únoru. Od té doby podstupuje chemoterapii. Teď se však objevila zpráva, že přidala i další léčbu, a to v USA.

Princezna Kate dělá pokroky v léčbě. O tom, že se její stav zlepšuje, svědčí i to, že se po několika měsících objevila na veřejnosti. Sama uvedla, že ještě nemá vyhráno, ale v létě se chystá podpořit několik veřejných akcí. Teď se na internetu také objevila spekulace o tom, že by měla princezna podstupovat protonovou léčbu v USA.

O jejím pobytu v USA spekulují lidé na sociálních sítích

Lidé na sociální síti Reddit spekulují o tom, že se princezna Kate léčí ve Spojených státech amerických, kam měla nedávno přiletět. „Tento víkend jsem byla na návštěvě u přátel v St. Regis a oni mluvili o tom, že je v hotelu. Slyšel to ještě někdo? Předpokládám, že by se tu léčila. Doufám v nejlepší výsledek pro rodinu,“ cituje vyjádření jednoho z komentujících deník LiveMint.

A lidé v komentářích její slova potvrdili. Spekuluje se o tom, že princezna Kate tu podstupuje protonovou terapii, za kterou se musí dostavit do léčebného zařízení. Zdá se tak, že Spojené státy jsou v tomto ohledu před Velkou Británií a princezně se dostává skutečně špičkové péče. Všichni fanoušci doufají, že princezna Kate se brzy uzdraví a děsivou diagnózu bude moci hodit za hlavu.

Vyjádření krále Karla III. ohledně prince Harryho zaskočilo veřejnost. Podle odborníků otočil o 180 stupňů

Princezna ví, že ještě nemá vyhráno

Ona sama se však vyjádřila, že si je vědoma toho, že ještě nemá vyhráno. Před dvěma týdny se na Instagramu podělila o pokroky ve své léčbě. Moje léčba pokračuje a bude trvat ještě několik měsíců. Ve dnech, kdy se cítím dostatečně dobře, je radost zapojit se do školního života, věnovat se věcem, které mi dodávají energii a pozitivitu, a také začít trochu pracovat z domova,“ napsala.

Také potvrdila, že stále podstupuje chemoterapii a má špatné a dobré dny. Má však plány na prázdniny a doufá, že se v létě objeví na několika veřejných akcích. Jinak však bere dny tak, jak přicházejí, naslouchá svému tělu a snaží se mu dát potřebný odpočinek na zotavení. Na SvětěKreativity sledujeme dění kolem královské rodiny. Přečtěte si, co nejvíce trápí krále Karla III. Za vnoučaty do Ameriky se asi bude muset vydat on sám.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*