Vyjádření krále Karla III. ohledně prince Harryho zaskočilo veřejnost. Podle odborníků otočil o 180 stupňů

Fotografie: Depositphotos

Vztahy mezi královskou rodinou v Británii a princem Harrym v USA jsou stále napjaté. Král Karel III. však Harryho nikdy neodřízne, a to z jednoho prostého důvodu.

Krále Karla III. trápí napjaté vztahy v rodině. Nemůže se kvůli nim vídat se svými vnoučaty Archiem a Lilibet, která žijí se svými rodiči ve Spojených státech. Jak uvedl TN, i díky svému onemocnění si také plně uvědomil, že tu nemusí být věčně. Královská expertka se vyjádřila k jeho vztahu k rodině i tomu, co podle ní král nikdy neudělá.

Rodina je pro něj velmi důležitá

Poté, co se princ Harry s manželkou Meghan vzdali svých královských povinností a odstěhovali se do Ameriky, panují v královské rodině stále napjaté vztahy. Trpí však také vztah mezi Harryho dětmi a jejich dědečkem králem Karlem III. Ten se zavázal, že bude vztah se svými vnoučaty budovat a nechce je vidět pouze přes videohovory.

„Rodina byla pro krále vždy důležitá. Pamatuje si své vlastní poněkud roztříštěné dětství, protože jeho rodiče byli vždy zaneprázdněni svými povinnostmi. Je velmi smutný, že už nevídá Archieho a Lilibet,“ řekla deníku Mirror královská expertka Ingrid Sewardová. Diagnóza rakoviny tyto pocity ještě zvýraznila, protože král si je ještě více vědom toho, že tu nebude navždy.

Princezna Kate ve svém dopise promluvila na celou veřejnost. Její vyjádření všechny zasáhlo

Rád by byl součástí jejich životů

Ať už jsou vztahy mezi dospělými v rodině jakkoliv nepříznivé, jednu věc král podle expertky nikdy neudělá, a to je vzdání se vztahu se svými vnoučaty. „To je důvod, proč nikdy nepřeruší vazby s Harrym. Nechce mít vztah s dětmi svého syna na dálku. Chce je poznat a zapojit se do jejich životů, dokud jsou ještě dost malé, aby se mohly poučit z jeho moudrosti.“

koruna
Fotografie: Freepik

Nikdo tak neočekává, že by král úplně odřízl prince Harryho s jeho rodinou. Bude se vždy snažit o nápravu vzájemných vztahů a setkání se svými vnoučaty. Nablízku má však tři děti prince Williama, které svého dědečka milují, a tak tu je v roli oddaného prarodiče alespoň pro ně. Na SvětěKreativity jsme rovněž psali o nedávném projevu krále Karla III., při kterém Camilla jen těžko zadržovala slzy.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*