Takto naštvaného krále Karla III. veřejnost ještě nezažila. Na vině je toto rozhodnutí Harryho a Meghan

Fotografie: Depositphotos

Opravdu naštvaný měl být podle královského experta král Karel III. Rozzuřila ho nedávná cesta jeho mladšího syna Harryho do Afriky.

Vztahy v královské rodině jsou asi nejhorší v celé historii. A to za situace, kdy se král i princezna Kate léčí s rakovinou. Jak poznamenává TN, princ Harry s manželkou Meghan navíc nepřestávají přilévat olej do ohně. Tentokrát prý krále Karla III. opravdu rozzuřili. Na své cestě po Africe se chovali jako oficiální královský pár. Tak tomu ale není.

Cesta do Afriky rozzuřila královský palác

Princ Harry vyrazil společně s Meghan na 72hodinovou cestu do Afriky. Jejich návštěva měla navazovat na oslavy 10. výročí Invictus Games, které princ Harry založil. Pár byl v Nigérii vřele přijat a veřejnost mohla sledovat fotografie zářících manželů, kteří si užívali stejnou pozornost a pocty, jako by snad šlo o skutečnou královskou návštěvu.

A to se rozhodně nesetkalo s vřelým přijetím v královském paláci. Manželé se totiž svých královských povinností zřekli již v roce 2020 a ponechali si pouze titul vévodů ze Sussexu. „William je naprosto rozzuřený a odhodlaný najít způsob, jak tomu v budoucnu zabránit. Charles je prý naštvanější, než ho kdo kdy viděl,“ řekl královský autor a komentátor Tom Quinn pro deník Mirror.

Toto rozhodnutí prince Williama bude mít negativní dopad na celou královskou rodinu

Už nejsou pracujícími členy královské rodiny

Nigerijci se skutečně k páru chovali jako k příslušníkům královské rodiny. „Všechny známky tam byly, protože pár byl vítán tancem, recepcí, šlo o návštěvy škol a charitativních organizací,“ dodal Quinn. Jako by se Harry s Meghan nechtěli smířit s tím, že již nejsou pracujícími členy královské rodiny. William a jeho otec tak mají plnou hlavu starostí, jak do budoucna podobným cestám předejít.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Harry y Meghan (@sussex_harry_meghan)

Harry s Meghan se tak možná jen snaží využít situace, která v královské rodině nastala, aby strhli pozornost na sebe. Nejoblíbenější členku rodiny, princeznu Kate, lidé už měsíce neviděli. Zrovna tak kvůli nemocné manželce omezil své aktivity i William. Král Karel III. se vrátil do práce, jak jsme na SvětěKreativity už informovali, ale ani on se nesmí kvůli léčbě rakoviny příliš přepínat. Od Sussexů to tak může být chytrý nápad. Jistě by jim nevadilo stát se zábavnou alternativou k obvykle korektní, nedostupné a nyní z velké části uzavřené královské rodině.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*