Harry a Meghan panikaří. Zrovna když vše vypadalo růžově, přišla nečekaná zrada. Toto Meghan tajila

Fotografie: Depositphotos

Nedávná cesta po Africe byla z jejich pohledu úspěšná. Rozhodně se však nelíbila zbytku královské rodiny. Teď se však na Harryho s Meghan řítí další katastrofa.

Vřelého přivítání se dostalo Harrymu a Meghan, kteří se vydali na čtyřdenní cestu po Africe. Jejich úspěch však trošku zhořkne poté, co se ukazuje, že král ani princ William nejsou z jejich prezentace na veřejnosti vůbec nadšení. Jak informoval Deník, na manžele, kteří se trhli od královské rodiny, navíc už brzy čeká další vysvětlování. Připravovaný dokument má totiž odhalit nepohodlná tajemství z Meghanina života.

Návštěva Afriky byla z jejich pohledu úspěchem

Princ Harry a Meghan byli v posledních dnech v hledáčku médií díky jejich cestě po afrických zemích. U mnoha lidí si tím napravili reputaci a z fotografií a záznamů je patrné, že se jim tu dostalo vřelého přivítání. Spokojení manželé se poté vrátili zpět do Ameriky, aby tu oslavili šesté výročí svatby. Zdá se však, že rodina, s níž mají velmi napjaté vztahy, zase tak nadšená nebyla.

„Bylo tam všechno, co byste mohli očekávat od oficiální královské návštěvy, recepce, návštěvy škol a charitativních organizací, zraněných vojáků a invalidů. Proslovy Meghan a Harryho a celý jejich postoj byly navrženy tak, aby vzbudily dojem, že jsou stále plně placenými členy královské rodiny, a Williamovi a jeho otci se to ani trochu nelíbí,“ uvedl královský expert Tom Quinn pro DailyMail.

Princ William se konečně rozhodl veřejnosti sdělit detaily ohledně zdravotního stavu Kate

Brzy se diváci dozví perličky z Meghanina života

Sussexové tak na chvíli strhli pozornost na svoji stranu a brzy jí možná budou mít ještě více. Ale tentokrát se jim to nejspíš líbit nebude. Královská reportérka Ulrike Grunewald totiž připravuje žhavý dokument, který by měl divákům odhalit tajemství ze života Meghan ještě před tím, než se za Harryho provdala. Meghan byla již jednou vdaná a před vstupem do královské rodiny se živila jako herečka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BBC News Africa (@bbcafrica)

Zatímco Harry na sebe ve své knize prozradil snad úplně vše, ohledně Meghan se nejspíše diváci mohou těšit na nečekané perličky. A toho se manželé pochopitelně obávají. K natáčení dokumentu nebyli přizváni a rozhodně v něm Meghan nebude mít poslední slovo. Dá se předpokládat, že snímek bude k vévodkyni spíše kritický. Manžele tak možná brzy bude čekat vysvětlování nepohodlných faktů, jež mohou vyjít na povrch.

Manželé však budou mít možnost se bránit. Stále totiž spolupracují s platformou Netflix, pro kterou již v minulosti natočili populární dokument. V současné době připravují hned dva. A diváci se tak mají opravdu na co těšit. Tyto okolnosti tak příliš nenahrávají tomu, aby se rozbouřené rodinné vztahy v nejbližší době uklidnily. Na SvětěKreativity sledujeme dění kolem královské rodiny. Naposledy jsme informovali o tom, že Meghan odmítla jet s Harrym na návštěvu Británie.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*