Havárie letadla kvůli nedbalosti najatého pilota proměnila rodinnou oslavu v chaos plný křiku a slz

Fotografie: Radim Holiš / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0 cz

Pilot nezvládl řízení kaskadérského letadla a zřítil se kousek od party, jejíž měl být součástí. Na sociálních sítích koluje děsivé video incidentu.

Oslavy, při nichž pár oznámí pohlaví jejich očekávaného miminka, se v poslední době staly trendem. Obvykle se na ně zve rodina a přátelé. Videa z takových akcí dokážou pobavit širokou komunitu na sociálních sítích. Nedávný incident v Mexiku však bohužel jen šokoval, protože jedna konkrétní party nabrala tragické obrátky.

Tváře plné úsměvů

Video z incidentu, kdy se před zraky hostů zřítilo kaskadérské letadlo, koluje na platformách sociálních médií. Ono letadlo bylo najato právě na party, kterou uspořádali budoucí rodičové miminka. Tato dvojice ve zpočátku radostném videoklipu stála u dekorativních balónků s velkým nápisem „Oh Baby“. Z videa bylo zřejmé, že mají radost z toho, jakou akci uspořádali. Hosté si zde také užívali, aniž by tušili, že se celá slavnost brzy změní v noční můru.

Úsměvy vystřídal obrovský šok

Během chvilky se kaskadérský letoun vymkl kontrole a v dáli se zřítil. Následovala jen silná rána, kterou pravděpodobně slyšel každý v okolí a na místo okamžitě přispěchali hasiči a záchranáři. V troskách letadla nalezli pilota, kterého identifikovali jako 32letého Luise Angela. Všichni si byli vědomi, že je v kritickém stavu, a okamžitě ho převezli do nemocnice, jež se naštěstí nacházela poblíž.

Už mu nebylo pomoci

Představitelé Červeného kříže po krátké době uvedli, že byť pilot dostal okamžitou lékařskou pomoc, už mu bohužel nebylo pomoci. V nemocnici ho ihned prohlásili za mrtvého a dvojice, která uspořádala party, byla zdrcena. Přesto si lidé na sociálních sítích přišli na své: „Je smutné, jak kamera jen tak přepnula zpět na objímající se dvojici, která vůbec netušila, že letadlo havaruje,“ psal jeden komentující.

Chlapcovy 6. narozeniny byly obrovským zklamáním. Na jeho oslavu nikdo nepřišel. Celá situace má dohru

Zdroj: Inspired Stories

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]