Chlapcovy 6. narozeniny byly obrovským zklamáním. Na jeho oslavu nikdo nepřišel. Celá situace má dohru

Fotografie: Fir0002 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Narozeninové oslavy někdy nedopadnou zcela podle představ. Své by o tom mohl vyprávět tento chlapec, na jehož oslavu narozenin nepřišel žádný kamarád.

Narozeniny jsou pro spoustu lidí velmi důležitou událostí každý rok. Tito lidé pak velmi rádi pořádají oslavy na svou počest a chtějí svůj další životní milník oslavit se svými přáteli. Častokrát jsou tyto události ve znamení radosti, zábavy a štěstí. Někdy však některé oslavy nemusí dopadnout tak, jak si oslavenci představují. Něco podobného se stalo i malému chlapci, který pozval na svou oslavu velké množství kamarádů. Když však jeho oslava začala, nikdo z nich nepřišel.

Chlapec měl narozeniny

Malý chlapec měl za pár dní oslavit své 6. narozeniny. Jeho rodiče se rozhodli, že je toto pro chlapce velmi významný věk. Rozhodli se tedy připravit velkolepou oslavu na jeho počest. Rodiče malému chlapci oznámili, že si může pozvat všechny kamarády, které chce. Toho se chlapec velmi zdatně chopil a nakonec pozval celkem 32 svých kamarádů. Celá oslava se měla odehrát v jedné místní pizzerii, kde se všichni měli sejít.

Nikdo však nepřišel

Chlapec se tak moc těšil na svou narozeninovou oslavu, že se s rodiči rozhodl dorazit na ni dříve. Při čekání na své kamarády se však dočkal velikého zklamání. Nikdo z hromady pozvaných přátel totiž nepřišel. Chlapce tato situace velice mrzela a byl z ní moc zklamaný. Nedokázal uvěřit tomu, že z celé té hromady pozvaných se nikdo neodhodlal na jeho oslavu narozenin přijít.

Matka příběh sdílela

Chlapcovu maminku tato situace velice mrzela. Rozhodla se tak na sociální sítě umístit fotku smutného chlapce, který čeká na hosty, co nikdy nedorazí. Na této fotografii byl vidět osamocený chlapec u obrovského stolu s připravenými talíři na pizzu. Měla to být chlapcova první veliká oslava, na kterou však nikdo nedorazil a skončila zklamáním. Příspěvek maminky na sociálních sítích se stal velmi brzy populární.

Starší bratr chtěl miminko do své péče. To, co poté udělal, zamrazilo celou rodinu

Vše dobře dopadlo

Spousta lidí se na základě tohoto příspěvku rozhodla chlapci popřát vše nejlepší k jeho narozeninám. Dokonce jej skrze maminku kontaktoval i jeho oblíbený basketbalový a fotbalový tým. Funkcionáři těchto klubů následně udělali velmi šlechetné gesto, když se rozhodli chlapci i jeho rodině věnovat lístky na jejich zápasy na celou sezonu. Udělali to prý proto, aby si chlapec mohl užít oslavu se všemi hráči těchto týmů. Celá smutná situace měla tedy nakonec velmi šťastný konec, na což celá rodina jistě nezapomene.

Zdroj: Express

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]