Stavební četa zastavila práci, aby naplnila přihlížejícímu chlapci jeho dětské nákladní autíčko (Video)

Fotografie: Juan de Vojníkov / Creative Commons / All rights reserved

Parta dělníků pracovala na hlubokém výkopu. Najednou si muži všimli malého chlapce, který byl fascinován jejich prací. A tak udělali něco, na co bude ještě dlouho vzpomínat.

Dospělí si už možná často neuvědomují, že každodenní práce, kterou dělají, může být pro malé dítě naprosto fascinující. Obyčejný den v práci se tak může změnit, když si uvědomíte, že pro malého chlapce jste hrdinou a vzorem, jímž by se jednou rád stal i on sám. Popeláři, hasiči, ale i stavební dělníci jsou často povolání, která se líbí mnoha klukům. Když se tento chlapeček nedávno přimotal na stavbu, vzniklo opravdu úsměvné a dojemné video.

Chlapec je fascinován prací dělníků

Podívejte se na video, které zhlédly již statisíce lidí a které právě baví internet. Skupina dělníků se věnuje své každodenní práci. Kopou výkop a bagrista nakládá zeminu na lopatu a přemisťuje ji do přistaveného náklaďáku. Dnes je ale něco jinak. Kousek od nich totiž stojí chlapec se svojí maminkou a je naprosto fascinován prací těchto mužů.

Sám má žluté nákladní autíčko. Kdyby mu ho bagrista naplnil, byl by asi nejšťastnější na světě. Pošle tak své autíčko blíže k bagru a doufá. Autíčko je oproti velkému bagru malinké, ale bagrista má přehled o situaci a nenechá chlapce už déle čekat. Zaloví lžící v hromadě hlíny a naplní jí chlapcův malý náklaďák. Maminka si chlapce bezpečně drží bokem a oba pozorují bagristovu práci.

Dělníci se nadšením malého chlapce dobře bavili

Podívejte se, jak se malý chlapec kroutí a poskakuje – kdyby ho maminka nedržela, běžel by hned ke svému autu. Okolostojící muži zastavují svou práci a dobře se baví při pohledu na tak nadšené malé dítě. Nutno dodat, že bagrista k úkolu přistoupil s veškerou odpovědností, jako by šlo o nezbytnou součást probíhajících stavebních prací. Když lopata bagru bezpečně zastavila, pustila maminka chlapce a ten si hned běžel pro autíčko s naloženou hlínou.

These construction workers filled a kid’s toy truck with dirt to make his day
by u/amish_novelty in aww

Pod videem se ihned začaly objevovat komentáře lidí, kteří oceňovali to, že si dělníci udělali čas na to, aby potěšili malého chlapce, pro něhož to bude zážitek ještě na hodně dlouhou dobu. „To, jak vzrušením poskakuje, když bagrista začne sypat hlínu do náklaďáku, je naprosto rozkošný,“ napsal jeden ze sledujících.

„Vehnalo mi to slzy do očí a vrátilo vzácné vzpomínky na mého syna, když byl malý. Měl na hlavě přilbu a seděl na místě řidiče velkého sklápěcího auta. Na tváři měl špínu a byl to ten nejšťastnější mužíček na světě,“ vzpomíná jedna maminka, jak ani její chlapec neskrýval nadšení, když ho dospělí nechali vyzkoušet tak velké auto. Pro dospělé jsou některé věci naprosto obyčejné a bezvýznamné, pro děti se taková maličkost může stát opravdu nezapomenutelným zážitkem. A tak je dobře, že je stále plno dospělých, kteří nezapomínají na své vlastní dětské touhy.

Zdroj: Scoop

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]