Hledáte zábavu na doma? Půjčujte si deskové hry v klubu Objev hru

Fotografie: Pixabay

Hrajete rádi deskové hry? Pak nejspíš velmi dobře víte, jak tato krásná záliba leze do peněz. Deskové hry stojí stovky korun a ne všechny se dají hrát stále dokola. Popáté či podesáté už vás prostě nebaví tolik jako na začátku. Co s tím? S perfektním řešením přichází klub Objev hru.

Klub Objev hru není nic jiného než online půjčovna her. Nemusíte nikam chodit, hry vám přijdou Zásilkovnou, vy si je chvíli užijete, a pak je zase pošlete zpátky do klubu, aby si je mohli užít ostatní milovníci deskovek.

Dvě nové hry každý měsíc

Zaplatíte si půlroční (nebo kratší) členství a nic víc už neplatíte. Doprava Zásilkovnou tam i zpět je již v ceně. Další náklady máte pouze v případě, kdybyste nějakou hru poškodili.

Jak to celé funguje? Každý první pracovní den v měsíci vám do vybrané Zásilkovny dorazí dvě deskové hry. Výjimkou je první přihlášení do klubu, to vám hry přijdou okamžitě, ne až na začátku měsíce. Tyto dvě hry si můžete užívat až do 25. dne následujícího měsíce, kdy je budete muset poslat zase zpátky.

Domů vám přijdou hry přesně na míru

Při vstupu do klubu Objev hru vyplňujete krátký dotazník, aby bylo jasné, jaké deskové hry preferujete, které už máte doma atd. Díky tomu vám budou chodit pouze takové stolní hry, jež vás budou skutečně bavit. Klub Objev hru má bohatou herní nabídku a nové hry stále dokupuje. Zahrajete si třeba Carcassonne, Fallout, Mysterium, Tajemný hrad, Ubongo, 1989 a mnoho jiných herních titulů.

Zahrajete si spoustu deskových her a ušetříte

Za čtvrt roku tedy vyzkoušíte 6 různých deskových her. Zkuste si spočítat, kolik byste za tolik her utratili, a pak částku porovnejte s poplatkem za členství v klubu Objev hru. Určitě ušetříte a potěší také to, že se vám doma nebudou hromadit další a další krabice s deskovkami. Takže zbývá jediné – stát se členem! Informace najdete přímo na webu klubu ObjevHru.cz.