Naštvané miminko: Holčička se už od narození tváří kvůli vadě opravdu zamračeně

Fotografie: Melimama / Creative Commons / Attribution 2.0

Tato holčička si vysloužila přezdívku „naštvané miminko“. Už od narození se na celý svět jen mračila. Co myslíte, vyrostla z toho?

Děti jsou ty nejroztomilejší bytosti na světě. Všichni novopečení rodiče bedlivě sledují svá miminka. Pozorují, jak se tváří a čekají, kdy na ně vyloudí jejich první úsměv. Některá miminka jsou však opravdu speciální. Stejně jako tato holčička, která jen co vykoukla na svět, začala se mračit. Její výraz, kterým vyjadřuje nespokojenost je opravdu legrační. Teď po třech letech její maminka zveřejnila fotografii dnes už větší holčičky. Podívejte se, jestli jí mračení přešlo.

Nad jejím výrazem se nedalo nezasmát

Na malou Winter se její rodiče velmi těšili. Vše probíhalo bez problémů. Pak se však v nemocnici u její maminky, Hollie Walls, objevily náhlé komplikace a lékaři museli provést akutní císařský řez. Naštěstí se Winter narodila zdravá a vážila téměř tři kila. Co však zaujalo nejen rodiče, ale i zdravotnický personál, byl výraz na tváří právě narozeného miminka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Winter (@moodsofwinter)

Z tváře se jí dá vyčíst opravdu velká nespokojenost. Její obočí je zamračené a pusinka nakrčená ve výrazu, za který si můžete dosadit ledasco, jen ne to, že je to spokojené miminko. Když se maminka občas podělila o fotky své dcery na sociálních sítích, malá Winter zaujala i mnoho úplně cizích lidí a vysloužila si přezdívku „rozzlobené miminko“.

Mračit se umí stejně, jako když se narodila

Nedávno také její maminka zveřejnila fotografii, když byli na výletě v Los Angeles. Ikonický nápis Hollywood, který je za zády malé Winter, téměř přehlédnete. Na první pohled vás totiž zaujme grimasa, kterou tříletá holčička dělá do fotoaparátu. Ano, tváří se úplně stejně, jako když se narodila. Zamračeně hledí do objektivu a těžko odhadnout, proč je tak nespokojená. Možná jí jen do očí svítí sluníčko.

Vážná diagnóza měla holčičku poslat trvale na invalidní vozík. Jednoho dne ale všem vytřela zrak

Nutno podotknout, že Winter se netváří jen zamračené. Na Instagramu je mnoho jiných fotek, kde se dokonce usmívá. Výrazy její tváře jsou však téměř vždy něčím výrazné a i její maminka prozrazuje, že její grimasy jsou často nepřehlédnutelné, ať už jde o vyjádření radosti nebo právě nespokojenosti. Možná je fotografie z Hollywoodu předzvěstí její budoucí kariéry. Určitě by se s touto mimikou uplatnila jako herečka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Winter (@moodsofwinter)

Grimasy jsou prvním komunikační prostředkem miminek

Možná vám tato holčička připomene, jak se tvářili vaše malé děti, když byli grimasy jediným způsobem jak s vámi komunikovat. Dětské výrazy a škleby odrážejí krásu lidské emoce v její nejčistší formě. Svědčí o síle neverbální komunikace a jsou zdrojem radosti, údivu i smíchu pro všechny, kteří mají to štěstí je pozorovat.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]