Holčička vydělává za měsíc přes půl milionu korun. Do důchodu bude moci odejít v 15 letech, její rodiče se nestačí divit

Fotografie: Depositphotos

Desetiletá Pixie je dívka, o které už slyšel celý svět. Za měsíc může vydělat více než 560 000 korun. Nepochybuje o tom, že se svými financemi už může být v klidu.

Pixie je pouhých deset let a už stačila rozjet úspěšný byznys. Malá Australanka jen za minulý měsíc vydělala v přepočtu okolo 3 milionů korun a dle slov její matky, která jí s podnikáním pomáhá, by mohla žákyně základní školy odejít do důchodu klidně už za pár let, tedy v patnácti letech.

Úspěšné desetileté dítě

Pixie Curtis z australského Sydney je dívka, která má už ve svých deseti letech vlastní značku hraček a vlasových produktů. To, co nabízí, Fidgets Pixie a Pixie’s Bows, si získalo obrovskou popularitu a uznání. Pixie pochází z úspěšné rodiny a sama se na dráhu podnikání vrhla již v raném věku. Pixie Curtis sice ještě navštěvuje základní školu v australském Sydney, ale již teď má na kontě takovou sumu peněz, o jaké se mnohým z nás ani nezdá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pixie Curtis (@pixiecurtis)

S pomocí své matky Roxie Curtis založila školačka několik úspěšných firem. Její máma je rovněž úspěšná podnikatelka v oblasti PR, a tak může dceři předat mnoho cenných rad. Právě ona se stará o logistiku společnosti a je na svou dcerku právem pyšná, když v tak mladém věku dosáhla obrovského úspěchu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pixie Curtis (@pixiecurtis)

Milionový byznys malého dítěte

Poté, co máma a dcera vyrobily první barevnou praskající hračku, rozhodly se ji prodat. Zájem byl obrovský a podnik se začal rychle rozšiřovat.

Nyní má Pixie i vlastní značku vlasových doplňků, která nese její jméno. Matka Pixie v rozhovoru uvedla, že je nejvíce fascinována tím, jakého má její dcera podnikatelského ducha v takto nízkém věku. Matka sama přiznala, že ačkoliv i ona byla dcerou úspěšných rodičů a od mala jí bylo vštěpováno, že musí být úspěšná, nebyla natolik cílevědomá jako Pixie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pixie Curtis (@pixiecurtis)

Maminka chce, aby se dívka nestarala o peníze. Zdůrazňuje, že je to v rámci možností možné. Minulý měsíc si dívka koupila automobil značky Mercedes v hodnotě okolo 4 milionů korun. Pixie je aktivní na sociálních sítích, kde svým fanouškům představuje své nové výrobky. Dívčina maminka však zdůrazňuje, že má i čas si hrát a zároveň se učit.

Zdroj: Newsner, Instagram / Pixiecurtis

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]