Horoskop na září: zjistěte co vás poslední dny tohoto měsíce ještě čeká

Zjistěte, co pozitivního a negativního vás ještě čeká. Horoskop na září vás provede posledním týdnem tohoto měsíce a řekne vám, co očekávat. Jedině tak můžete být na všechny věci adekvátně připraveni, nebo můžete změnit svůj život a chování tak, aby vás nic špatného nepotkalo. Podívejte se, s čím byste měli počítat podle toho, v jakém jste znamení.

Beran

Zaměřte se na svou finanční situaci. Poslední týden věnujte hlavně práci, jelikož vám přinese dostatek peněz. Díky nim lépe zabezpečíte sebe i svou rodinu. Výrazně to ovlivní váš budoucí život a jeho spokojenost.

Býk

Zapomeňte na minulost a na problémy s ní spojené. Věnujte čas tomu, co vám přináší spíše radost a také potěšení. Věnujte čas zlepšování své osobní nebo rodinné pohody. Bude se vám dařit mnohem lépe.

Blíženci

Pozor na vaši pýchu. Ovlivňuje vaše chování i to, jak se k vám chová okolí. Lidé ve vaší práci vás nemusí mít rádi a mohou s vámi odmítat spolupráci. Je třeba to změnit dříve, než bude pozdě.

Rak

Poslední týden září pro vás bude velmi pozitivní. Budete mít radost ze života okolí na vás bude milé. Usmívejte se a užívejte si to. Horoskop na září říká také to, že se na vás konečně usměje štěstí.

Lev

Objeví se podpora od těch lidí, od kterých jste to ani nečekali. Bude to pro vás pozitivní překvapení, které vám pomůže zvládnout řadu problémů. Kromě svým komplikacím věnujte čas také svým blízkým.

Panna

Kolem vás se objeví konflikt. Nestůjte mimo něj a zasáhněte do něho. Přispějete k jeho ukončení. Nepoužívejte však emoce, ale spíše zdravý rozum a také rozumné argumenty.

Váhy

Během víkendu dost možná vyrazíte na nějaký zajímavý výlet, který vás posune kupředu. Poznáte na něm někoho, kdo může ovlivnit jak váš osobní život, tak i váš byznys. Doporučujeme nesedět doma.

Štír

Horoskop na září pro vás nebude úplně lichotivý. Dozvíte se různá negativa a drby o vaší osobě. Nepodléhejte panice. Jedná se o výmysly. Raději se nad vše povzneste a užívejte si svůj život podle sebe.

Střelec

Budete se snažit vyhýbat jakékoliv práci, ale to se vám nepovede. Přestaňte být líní a zapojte se do chodu domácnosti. Bude to mnohem lepší, než když nastanou rozbroje pro vaši lenost.

Kozoroh

Vaše plány se naruší. Dojde k neočekávané situace, který výrazně ovlivní váš život. Ale jenom na pár dní. Poté by se vše mělo opět vrátit do normálu.

Vodnář

Potlačte svou naivitu, jelikož vám může uškodit. Horoskop na září říká, že se můžete stát předmětem manipulace. Nevěřte lidem, které až tak dobře neznáte. Nemyslí to s vámi dobře.

Ryby

Udělejte si čas na zajímavý výlet do přírody. Výrazně upevníte rodinné nebo přátelské vztahy a také si vyčistíte hlavu. Doslova dobijete baterky na následující období.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]