Místo úspěšného rande čekala na ženu nepříjemná situace. Její nápadník utekl bez placení

Fotografie: Sharon Hahn Darlin / Creative Commons / Attribution 2.0

Počítala s romantickým rande, ale to se proměnilo ve skutečnou noční můru. Její nápadník se totiž během schůzky tak nějak vypařil a ona zůstala na placení úplně sama.

Populární tiktokerka EquanaB nedávno vzpomínala na své nejhorší rande vůbec. Vše začalo pozváním do módní restaurace, kde žena s chutí zhltla 48 ústřic. Jejího partnera tento apetit ale poněkud překvapil. Dokonce se to vyvrbilo v takovou ohavnost, že z restaurace utekl. Na to jsou ale názory poněkud kontroverzní, jelikož účet musel být skutečně drahý a nečekaný. Dle mě to ale bývalou milostnou dvojici neomlouvá, jelikož takové záležitosti jsou čistě jen o racionální domluvě.

Možná to trochu přehnala s objednávkou?

Žena byla samozřejmě zklamaná a natočila o tom video, které si získalo celkem popularitu. „Myslela jsem, že to bude večer mého života, ale opak byl pravdou,“ řekla žena na svém tiktoku. Tehdy na večeři přišla s velkou dychtivostí, což bylo vidět i na celé její objednávce. V té totiž nebylo jen 48 ústřic, ale také krabí koláč a miska červených brambor, jak uvádí web Fakt.

Z rande doslova uprchl

Když žena dojídala červené brambory, její nápadník šel zčistajasna na toaletu a už se nevrátil. Sám za tu dobu vypil jen jeden drink a nepřesvědčil ho ani oblíbený mýtus, že ústřice jsou silné afrodiziakum. Jeho důvod k odchodu se tiktokerka nikdy nedozvěděla a od té doby s ním ani nebyla vůbec v kontaktu. Jediné, co jí zbylo, byl velký účet, který činil 184 dolarů, tedy asi 4 200 korun.

@equanaaa #hebrokeyallendofstory #fontainesoysterhouse #oysters ♬ original sound – EquanaB

Je zcela zřejmé, že muže odradil až přehnaně velký apetit jeho budoucí potenciální dívky. V sekci komentářů u videa tiktokerky jsou názory z většiny stejné. Jeden z nich zněl: „Bylo dobře, že utekl. Pravděpodobně tě chtěl pozvat jen na skleničku, ale ty sis objednala půl oceánu.“ I kdyby to ale bylo pro muže šokující, mohl tuto situaci vyřešit daleko lépe.

Pokud jste se ještě tohoto tématu nenabažili, můžete si přečíst článek na SvětěKreativity o nepovedeném prvním rande ženy, která byla u nápadníka doma a až zde se dozvěděla, že je vlastně ženatý. S tím se samozřejmě pojí i nepříjemná konfrontace s jeho manželkou.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]