Na seznamce poznala muže a na první rande šla k němu domů. Byl ženatý

řídnoucí vlasy
Fotografie: Freepik

Některé ženy jsou všímavé, a proto si na 1. rande všimnou něčeho velmi podezřelého. Tato žena šla po rande s mužem k němu domů a odhalila, že je podvodník.

Mnoho lidí si myslí, že pokud začnou lhát a podvádět, tak si toho nikdo nevšimne. Vztahy s takovými lidmi jsou ale velmi špatné a většinou nekončí dobře. Tento muž skrýval jedno velké tajemství a začal randit s dívkou jménem Haley. Ta si ale velice brzy uvědomila, co je muž zač. Stačila jí k tomu jediná návštěva jeho domu.

Vztahy jsou někdy složité

Některé vztahy někdy začínají velice složitě, ale přitom se z toho časem může stát hezký příběh, který nezačínal zrovna jednoduše. Většina lidí by si měla dávat pozor na to, že pokud se s někým seznámí přes internet, nejprve by se s danou osobu měla seznámit online a až poté i osobně. Ne vždy se totiž může jednat o tu osobu, za kterou se daný člověk vydává na internetu.

Žena si vyšla s mužem na rande

Haley se seznámila s jedním mužem přes internet, a protože s ním nechtěla chodit ihned ven, nejprve si dlouho psali. Protože si psali delší dobu, měla Haley čas na to, aby se zeptala na všechny možné otázky. Mezi nimi bylo samozřejmě i to, zda tento muž nemá přítelkyni. Odpovědí bylo, že nemá a že žije sám.

Podivné chování Haley neodradilo

Jednoho dne se Haley rozhodla, že už by si mohli vyjít s tímto mužem ven osobně. Nejprve se jí dostalo odpovědi, že je muž příliš zaneprázdněný, ale jednoho dne jí z ničeho nic přišla zpráva o tom, že už může a že má čas. Muž jí ihned pozval k sobě domů a Haley přišla. Nejprve seděli v obýváku a poté měli v plánu se přesunout do ložnice. Haley ale potřebovala na záchod a muž dlouho váhal, než jí řekl, že si může dojít na toaletu. Už to přišlo ženě divné, ale to, co objevila v koupelně, bylo ještě více šokující.

koupelna ženské prvky

Haley našla v koupelně dámské věci

Jakmile přišla Haley do koupelny, ihned si všimla růžového a modrého kartáčku u umyvadla. Dále našla v koupelnových skříňkách dámské přípravky na vlasy, kartáče a vše, co muži nepoužívají. Haley se rozhodla ihned konfrontovat muže, u něhož byla na rande. Muž jí řekl, že byl dříve ženatý, ale že už je rozvedený.

Až po naléhání muž přiznal, že rozvedený není a že žije v manželství se svou ženou. Haley byla velmi naštvaná, protože není typem, který by rozvracel manželské páry. Ihned se sebrala a odešla. Protože jí to ale nedalo, za čas se vrátila do domu tohoto muže, aby jeho manželce řekla o tom, jak se její muž chová za jejími zády.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*