Inspirativní zábava na léto? Vyzkoušejte letecké zážitky!

Léto je obdobím, kdy chce každý zažít něco nového, neobvyklého, vyzkoušet cokoliv netradičního, obohatit svůj život. Nemusí to být vždycky jen poznávání zahraničních destinací i let nad známými místy vám je ukáže z naprosto nové perspektivy. Zažijte letos adrenalinový či romantický zážitek v Česku, případně si splňte svůj dětský sen. Vydejte se do oblak!

Létání je v 21. století dostupnější než kdy dříve. Jako první se vám nejspíš vybaví klasická dopravní letadla, která vás dopraví na kterýkoliv konec světa. Nicméně v dopravním letadle nikdy nezažijete to, co v horkovzdušném balónu, při seskoku padákem nebo ve vrtulníku, jejž sami řídíte!

Co všechno zažijete? Cokoliv!

Nejspíš vám teď běží hlavou, co všechno se dá ve vzduchu zažít. Vyhlídkové lety jsou skutečně široký pojem a vy musíte vědět, jestli se cítíte spíš na romantiku v balónu, nebo potřebujete vlít do žil trochu adrenalinu. Takže jdeme si udělat rychlý průlet, ať víte, čím chcete letět doopravdy.

  • Horkovzdušný balón: Něco pro romantiky, můžete si sem vzít své blízké a při východu či západu slunce si vychutnat kouzelný výhled. Třeba na Karlštejn.
  • Seskok padákem: Protipól balónu pro všechny, kterým přijde nudné stát v koši. Asi 20 minut stoupáte letadlem, seskok trvá pár minut. Stojí však za to.
  • Letadlo: Láká vás vznést se do oblak a mít situaci pevně ve svých rukou? Absolvujte školení a vydejte se vstříc mrakům. Samozřejmě s asistencí zkušeného pilota.
  • Vrtulník: Řízení vrtulníku je o něco dražším zážitkem než u letadla, ovšem také o něco akčnějším. Dokonalý dárek pro milovníky netradičních aktivit.
  • Simulátor: Jestli si zatím příliš nevěříte, zkuste pro začátek simulátor. Změnu nepoznáte, ale vaše vědomí bude klidné, že jste v bezpečí.

Konec výmluv, létá se po celé republice

Kde takový zážitek absolvovat? Kdekoliv. Největší firmou nabízející zábavu v oblacích je přímo společnost Letecké zážitky. Ta je schopná váš zážitek realizovat po celé ČR. Samozřejmě, ne všude se provádí všechny typy zážitků. Třeba takové asistované řízení letadla či pilotování vrtulníku je možné absolvovat jen někde. Ještě než si zážitek objednáte, to však snadno zjistíte. Můžete si vybrat aktivitu na nejbližším letišti, nebo si naopak udělat výlet. Protože například být pilotem na zkoušku je životní zkušenost.

Čekají vás zážitky, jaké byste ani nevymysleli

Ceny leteckých zážitků se pohybují v tisících. Když budete ochotní investovat více, otevřou se vám možnosti jako třeba pilotování letadla nad zasněženými vrcholky Alp či let do Chorvatska. Je jen na vás, jakou porci pobytu ve vzduchu si naservírujete. Nebo raději někomu jinému? Letecké zážitky patří k oblíbeným dárkům. Zakoupíte dárkový poukaz, a kdybyste se náhodou obdarovanému netrefili do vkusu, může si zážitek vyměnit či doplatit dražší. Vždycky se dá nějak domluvit. Cílem je, aby zákazníci odcházeli s úsměvem.