Inspirujte se a pusťte se do vytváření vánočních ozdob i dekorací

Fotografie: Ewalds.cz

Milujete ruční práce a už se těšíte až se vrhnete na výrobu vánočních dekorací? Přinášíme vám několik tipů, díky kterým bude vaše letošní vánoční výzdoba tou nejlepší v celé vaší ulici. Co budete k tvoření potřebovat a jaké výrobky můžete při výzdobě svého domova použít?

Obrovské vánoční květiny

Bez ohromných vánočních květin se letos neobejdete. Jsou totiž hlavním módním trendem těchto Vánoc. Pro inspiraci, jak by měly vypadat, se podívejte na stránky Ewalds.cz. V nabídce najdete i široký výběr aranžérského materiálu, se kterým budete moci kouzlit. Kromě stuh a organzy, nezapomeňte ani na nádoby na aranžování, do kterých můžete květiny následně položit.

Vánoční věnce a svícny v domácí dílně

Rádi si vyrábíte vánoční věnce na dveře a adventní věnce na stoly ve své domácí dílně? Aby vám šla jejich výroba snadno od ruky, nezapomeňte si pořídit nejenom dostatek dekoračních materiálů, svíčky a další dekorativní doplňky, ale i držáky na svíčky a tavicí pistoli a dostatek náhradních nábojů do ní. Kromě věnců můžete vyrábět i květinová aranžmá s využitím florexu.

Vlastní ozdoby na vánoční stromek ze stuh, organzy i ratanu

Nejikoničtější dekorací domácností jsou během svátků vánoční stromky. Chcete-li aby byl ten váš honosný, originální a zcela dokonalý, vyrobte si na něj několik vlastních ozdob. Pomohou vám k tomu vánoční stuhy, z nichž můžete uvázat obrovské mašle a vhod vám přijde i organza či ratanové kuličky.

Pusťte se do výroby vánočních ozdob a dekorací hned, jak na vás padne slavnostní nálada. Nikde není přesně dáno, od kdy můžete svůj domov proměnit v kouzelné vánoční místo. Neváhejte a začněte již nyní plánovat výrobu věnců, ozdob a veškerých vánočních dekorací, které si letos vytvoříte. Nezbytný materiál si můžete koupit okamžitě.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*