Internetové TV televizi jako přijímač vlastně vůbec nepotřebují

Kdo se dnes chce vázat na konkrétní elektrospotřebič, aby se mohl podívat na zprávy, na svůj oblíbený seriál, či třeba již podesáté na některý z kultovních filmů? Pořiďte si jinou televizi – internetovou.

Jiná doba si žádá jinou televizi

Pojďte se na televizi podívat jinak – moderněji. Spustit.cz Premium je moderní IPTV bez omezení. Co umí? Především nebudete, pokud jde o sledování televize, vázaní na konkrétní televizní přijímač. Televizi máte možnost sledovat na svém počítači, na mobilním telefonu, na tabletu, ale též na své chytré televizi. K jakémukoliv pořadu se máte možnost vrátit až několik dnů zpátky.

Mluvili jste s přáteli o tom, co zrovna sledují, a vy k tomu zrovna teď nemáte přístup? Se Spustit.cz se dostanete do jiného světa. Sledovat lze prémiové kanály, včetně českých televizí. Rovněž ty nejlepší zahraniční kanály. Především pro muže, které zajímají sportovní přenosy, je připraven rovněž sportovní balíček. Nechybí dokonce ani romantika výhradně pro dospělé.

Přemýšleli jste spíše nad HBO GO? I to si lze se službou Spustit.cz pořídit. Rozhodně již nebudete říkat, že v televizi nedávají nic zajímavého. Tento problém z vaší domácnosti zcela vymizí.

Stačí být online

Internetové TV žijí s námi, ať jsme kdekoliv. Jediná potřeba, je být online. Je jedno, jestli se zrovna válíme v obýváku před smart TV, ležíme ve vaně s tabletem, nebo se sluníme na zahradě s mobilem v ruce. IPTV nám nabízí i další možnosti. Třeba si snadno libovolný film či seriál nahrát a mít jej tak k dispozici, dokud se jej rozhodneme nesmazat. K dispozici je až 120 hodin nahrávek.

Zažijte konečně svobodu při sledování

Nekoukejte na to, co se zrovna vysílá na jedné z pár televizí. Vybírejte si, vracejte se v čase, nahrávejte si, vše pro vás zajímavé. S IPTV konečně nemarníte čas, ale bavíte se a učíte se. Vy i celá rodina.