Třiadvacetiletý mladík se rozhodl prozradit recept na to, jak se účinně zbavit nevzhledného akné

Fotografie: Depositphotos

Tento mladý Američan trpěl dlouhá léta hormonálním akné. Nyní však prozrazuje, jak problém eliminovat, a to pouze za pomoci tří základních pravidel.

Hormonální akné trápí drtivou většinu světové populace – u každého je tento problém viditelný v jiném měřítku. Tento třiadvacetiletý mladík se však dlouhá léta potýkal s nadměrným výskytem nevzhledných boláků na obličeji, dokud nevyzkoušel všechny možnosti, jak se jich co nejúčinněji zbavit. Nyní prozradil tři základní pravidla, kterými by se měl řídit každý, kdo touží po jemné a čisté pokožce.

Jak se účinně zbavit nevzhledného akné

Akné je problém, který znepříjemňuji životy mnohým z nás – téměř každý se již určitě dostal do situace, kdy mu vyrašil nevzhledný bolák na obličeji před důležitou schůzkou nebo domluveným rande. U některých lidí se však tento hormonální problém objevuje v nadměrném měřítku a právě americký kulturista Brian Turner je toho dobrým příkladem. Skutečnost, že jeho obličej vypadal opravdu odpudivě, ho dovedla k tomu, aby se pokusil najít způsob, jak se nevzhledných boláků na tváři zbavit.

Fotografie: Freepik

Poté, co se Brian dlouhá léta pokoušel zbavit svého akné pomocí běžných prostředků, které lze koupit v každé lékárně, řekl stop a rozhodl se přejít na veganství – pokud jste odpůrci tohoto životního stylu, nemusíte se obávat, protože lék, který odstraní boláky z vašeho obličeje, je úplně něco jiného. Nicméně díky své celoživotní změně přišel Brian na to, jak se své noční můry může konečně jednou provždy zbavit.

Veganství mu pomohlo, lékem je ale něco úplně jiného

Třiadvacetiletý Brian sdělil ve svém videu na Instagramu, že lékem na odstranění veškerého akné jsou tři základní zásady. „Pokud máte akné, zkuste nejprve vyřadit ze svého jídelníčku VŠECHNY mléčné výrobky (syrovátku, mléko atd.), poté začněte pít alespoň 3 litry vody denně a jezte alespoň jednu velkou porci zeleniny denně. Toto jsou zásady, díky kterým bude váš obličej zdravý a jemný,“ sdělil s prokazatelnými výsledky kulturista.

Fotografie: Freepik

Brian se také přiznal, že užíval izotretinoin (lék, který se používá pro léčbu těžkého akné), ovšem jakmile přestal tento přípravek užívat, akné se mu okamžitě vrátilo. „Zkoušel jsem opravdu všechno, takže vím, o čem mluvím. Pokud budete dodržovat tyto zásady, zlepší se nejen váš celkový zdravotní stav, ale také vzhled vaší pokožky na obličeji,“ dodal Brian s tím, že je také vhodné odstranit z jídelníčku všechny vysoce zpracované potraviny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Brian Turner (@brianturnerofficial)

Zdroj: Instagram / Brianturnerofficial

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]