Jak vybrat sluneční brýle Ray-Ban podle tvaru obličeje?

Fotografie: Aleszejdl.cz

Sluneční brýle jsou nejen módním doplňkem, ale také důležitou ochranou vašich očí před škodlivým UV zářením. Proto je důležité vybrat si kvalitní brýle, které poskytují 100% UV ochranu. Ray-Ban je značka, která je známá svou kvalitou a širokou škálou modelů, které se hodí ke všem tvarům obličeje. V tomto článku vám poradíme, jak vybrat sluneční brýle Ray-Ban podle tvaru vašeho obličeje.

Kulatý obličej

Kulatý obličej má měkké linie a téměř stejnou šířku a výšku. Nejvhodnější jsou pro něj hranaté brýle, které přidají obličeji definici a strukturu. Ideální volbou jsou například Ray-Ban Wayfarer, které svým hranatým tvarem krásně kontrastují s měkkými liniemi kulatého obličeje.

Hranatý obličej

Hranatý obličej má výrazné čelisti a čelo, které jsou přibližně stejně široké. Tento tvar obličeje potřebuje brýle, které zjemní ostré rysy. Kulaté nebo oválné brýle, jako jsou Ray-Ban Round Metal nebo Ray-Ban Oval, jsou skvělou volbou. Tyto modely pomohou vyvážit ostré linie a dodat obličeji jemnější vzhled.

Oválný obličej

Oválný obličej je považován za ideální tvar, protože je velmi proporční a vyvážený. Majitelé oválného obličeje mají to štěstí, že jim sluší téměř všechny typy brýlí. Pro tento tvar obličeje jsou vhodné například ikonické Ray-Ban Aviator, které dodají vašemu stylu elegantní a klasický vzhled.

Srdcovitý obličej

Srdcovitý obličej má širší čelo a zužuje se směrem k bradě. Pro tento typ obličeje jsou ideální brýle, které vyváží horní část obličeje a přidají objem spodní části. Skvělou volbou jsou například Ray-Ban Clubmaster, které kombinují kovový rám s plastovými prvky a přináší rovnováhu mezi horní a spodní částí obličeje.

Diamantový obličej

Diamantový obličej je charakteristický širokými lícními kostmi a úzkým čelem i bradou. Pro tento tvar obličeje jsou ideální brýle, které zdůrazní oči a vyváží široké lícní kosti. Ray-Ban Cat Eye jsou perfektní volbou, protože jejich výrazný tvar přesměruje pozornost na oči a dodá obličeji sofistikovaný vzhled.

Kvalitní ochrana očí

Nezapomínejte, že kromě stylu je klíčová i ochrana vašich očí. Sluneční brýle Ray-Ban jsou vybaveny kvalitními čočkami, které poskytují 100% UV ochranu. Investice do kvalitních brýlí je investicí do zdraví vašich očí, které si zaslouží tu nejlepší péči.

Prohlédněte si širokou nabídku slunečních brýlí Ray-Ban a vyberte si ten pravý model pro váš tvar obličeje. Vaše oči vám za to poděkují!

Sponzorovaný článek

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*