Jak vybrat vhodné kartonové krabice pro balení zboží?

Fotografie: Pixabay

V současné době je kladen důraz především na ekologičnost, a proto se jako obalový materiál používají hlavně kartonové krabice, obálky, ale také proložky. S krabicemi se pracuje v podstatě všude – ve skladech e-shopů i maloobchodů a velkoobchodů, výrobních firmách, dokonce i v domácnosti. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké varianty jsou k dispozici a na koho se v daném segmentu obrátit.

Využití je poměrně široké. Kartonové krabice slouží k uschování jakýchkoliv předmětů. Pokud použijete správnou výplň, klidně do nich uschováte i křehké zboží. Kartonové krabice jsou navíc vyrobeny z ekologického materiálu, tudíž jsou oblíbenější než obálky a pytle. Stejně tak vás nadchnou vysokou nosností.

Jak vybrat kartonový obalový materiál?

Jestliže chcete zakoupit poštovní krabice do vašeho skladu, prvně zvažte, jaké rozměry potřebujete. Stejně tak je nezbytné zohlednit i hmotnost zboží, které má být v krabici přepravováno. Dále vám nesmí chybět lepenka, která je třívrstvá a pětivrstvá. Druhá zmíněná je vhodná pro větší hmotnosti zboží, neboť je odolnější.

Pro zabezpečení produktů a při paletizaci se používají kartonové proložky. Dávají se například mezi zboží při paletizaci, ovšem i přímo do krabic pro oddělení jednotlivých produktů.

Kdo nabízí kartonový obalový materiál?

Velkou výhodou je, že můžete objednat všechno online, tedy i obalový materiál. Kartonové obálky, krabice i proložky najdete v pestrém produktovém portfoliu společnosti Obaly KREDO s.r.o. Všechny nabízené výrobky jsou z vysoce pevné vlnité lepenky, která je odolná vůči roztržení. V obálkách tak snadno pošlete drobné předměty, dokumenty, klidně i knihy, CD a DVD.

Objednejte obalový materiál přes e-shop obalykredo.cz, kde si můžete zadat i požadované rozměry.