Jaké jsou zázračné korálky z minerálů?

Náramky z korálků jsou dnes ne nadarmo velmi oblíbenými doplňky. Korálky z minerálů jsou nejen krásné, ale mají také druh od druhu speciální účinky na lidskou mysl a zdraví. Proč si tedy nevytvořit nějaký šperk právě z těchto zázračných kamenů?

Amazonit

Krásný tyrkysově zbarvený kámen jménem Amazonit je skvělou volbou na přírodní náramky a náhrdelníky. Má silné uklidňující a relaxační účinky, napomáhá udržovat v rovnováze mužskou a ženskou energii a rozpouští negativní vlny. Pokud znáte někoho, nebo se sami cítíte poslední dobou vyčerpaní, pak vám tento minerál může přinést dlouho očekávaný klid. A navíc budete mít krásný doplněk.

Ametyst

Ametyst je kamenem čistoty a centrem energie. Jeho krásná tmavě fialová barva se hodí téměř ke všemu. Působí navíc jako spojnice duše a duchovna, pomáhá objevovat a zachovávat lásku, cit a pokoru. Jeho zdravotní výhody spočívají v omezení bolesti hlavy. Napomáhá zbavování se závislostí a může vám pomoci s ukončením kouření nebo závislosti na kofeinu či drogách.

Azurit

Tento minerální kámen je vhodný pro osoby s problémy se žlučníkem, játry, slezinou a dalšími orgány. Má vesmírně tmavě modrou barvu. Korálky z tohoto kamene zvyšují intuici, pomáhají při duchovním růstu, zlepšují paměť a myšlení, a navíc redukují stres a obavy. Pokud meditujete, určitě je správnou volbou právě pro vás – umožňuje se lépe soustředit na střed těla a meditaci.

Citrín

Kouřově nažloutlý kámen Citrín má mimořádně pozitivní účinky na lidský organismus. Jedná se o kámen štěstí, hojnosti, prosperity a úspěchu. Jeho majiteli dodává teplo, povzbuzuje tvůrčí schopnosti a dodává neustále novou energii. Jedná se tak o korálky s extrémně silnou energií.

 

Ať už zvolíte obyčejné, nebo minerálové korálky, nezapomeňte, že každý šperk má svou hodnotu. A ještě k tomu vypadají moc pěkně a trendy.

K výrobě náramků z korálků se můžete inspirovat v rubrice návodu internetového obchodu České-Korálky.cz.