Jděte na prodej a koupi nemovitosti chytře s realitním portálem CINCINK

Každý den sledujete inzeráty a hledáte byt či dům, který bude splňovat vaše představy? Potom si nezapomeňte nastavit hlídání nabídek také u nového realitního portálu. Chcete prodat svou nemovitost za nejvýhodnější cenu a jednoduše? I zde najdete odpověď a řešení na portálu CINCINK. Co všechno umí a proč se pro něj rozhodnout? Vše důležité se dozvíte v článku.

Férový realitní portál CINCINK se představuje

Co si představíte pod pojmem realitní portál? Jako první se jistě vybaví výčet inzerátů nabízejících nemovitosti na prodej. Taková nabídka tvoří základ každé podobné stránky, ale férový realitní portál CINCINK šel ještě dál. Kromě inzerátů totiž můžete využít celou řadu praktických služeb pro odbornou pomoc s prodejem či nákupem nemovitosti. Všechno objednáte a zařídíte na jedné jediné stránce, což šetří čas a starosti. A protože partner portálu je Komerční banka, mají kupující výhodu možnosti výpočtu úvěru na hypoteční kalkulačce. Úrok a čísla v této orientační nabídce je následně možné proměnit v reálnou smlouvu a získat finance pro nové bydlení.

Vložení inzerce zdarma je možné pro jednotlivce, ale i makléře z realitních kanceláří, kteří tam mohou rozšířit množství stránek, kde bude konkrétní nabídka zveřejněna. Možná právě z portálu CINCINK přijde zájemce, který se nakonec stane kupcem.

Objednejte si služby od profesionálů

Potřebujete odhad ceny nemovitosti? Zavolejte si odborníka. A kde na něj najdete číslo? Přeci na portálu CINCINK. Prodej bytu může být díky těmto doplňkovým službám, které najdete přehledně na jednom místě, výrazně jednodušší. K dispozici je také profesionální nafocení nemovitosti, sepsání textu inzerátu a podobně. Díky líbivé virtuální vizualizaci se vám ozve více zájemců o osobní prohlídku a nemovitost se prodá za nejvýhodnější cenu. A dobrou zprávou je, že nepodepisujete smlouvu s realitní kanceláří, takže nemusíte z utržené ceny za nemovitost odečítat provizi. Jediné náklady jsou na služby, které opravdu využijete a sami si je nezařídíte.

Jistota a bezpečí při prodeji i koupi

Každá koupě bytu je velkým okamžikem a obrovskou investicí. Pokud nemáte našetřeny miliónové částky, musíte se zadlužit na několik let, takže je potřeba maximální opatrnost během každého kroku. Neváhejte si objednat právní služby pro kontrolu smlouvy a ještě během prohlídky si pozvěte odborníka, který zkontroluje technický stav nemovitosti a odhadne cenovou náročnost oprav. Hojně využívaná je také bankovní úschova peněz sloužící pro převod financí prodejci ve správném okamžiku po vyřízení všech potřebných formalit. Když si dáte pozor na všechny tyto klíčové okamžiky, měla by být koupě bytu úspěšná.