Jedno řešení pro nohy na zimu, prosím!

Fotografie: Rieker-eshop

Taky si občas říkáte, že do toho mrazu a rozbředlého sněhu v zimě prostě nepůjdete? Ale co je nám to platné, když z tepla domova ven prostě musíme? Takže si jen povzdechnete a vydáte se k domovním dveřím, které jsou pomyslnou bránou mezi teplem a mrazem. Při oblékání zimního oblečení musíte také myslet na své nohy. Nikdo z nás přeci nechce, aby mu od nohou byla zima. Proto se podíváme, jaké boty do zimy budou to pravé ořechové pro vaše nohy! 

Pokud hledáte pánské zimní boty, které vás zahřejí a do bot vám jen tak nezateče, zimní kotníkové boty budou vyhledávaným a oblíbeným zástupcem ve vašem botníku. Tyto nestárnoucí boty na zimu zahalí do tepla jako bonus i vaše kotníky. Navíc můžete sehnat tyto zimní boty zateplené pravou ovčí vlnou, což zajistí zvýšenou ochranu proti nepříznivému mrazu. Kvalitní zimní boty jsou tedy základ, ale jak je zkombinovat, aby byl výsledný outfit nejen funkční, ale i vkusný?

Do sněhu i sucha, probudíte zimního ducha

Zimu si nerušeně užijete s nohama v teplém zimním obutí. Můžete se tak bez obav vydat na procházku zasněženou zimní krajinou. Vybrané zimní boty do sněhu mají dokonce podešev s možností nasazení speciálních hrotů, aby i mírná námraza nebyla nepříjemným překvapením. Při několikahodinové lehké turistice vám tyto teplé zimní boty budou zpříjemňovat chvíle strávené venku bez vlezlého pocitu chladu. Zkuste zkombinovat hnědé zimní kotníkové boty, černé zateplené kalhoty, hnědý teplý rolák a bílou zimní bundu. Ze sportovních aktivit v zimní přírodě tak můžete rovnou přejít do rušnějších ulic města a budete se cítit stále stylově!

Ať vás provází zimních bot síla a odolnost!

Zimní boty jsou vystaveny velké zátěži, zimní počasí jim totiž dává zabrat. Ale mnohá pánská zimní obuv je nepromokavá, a tak se vlhkost k vašim nohám díky této funkční bariéře neprobije. Pánská zimní obuv nemusí být jen funkční, ale také stylová. Do města či práce vám věrně poslouží zimní kotníkové boty hnědé barvy sladěné se světle hnědými či pískovými kalhotami, bílým svetrem a hnědým kabátem s béžovo-modrým vzorováním. Touto nadčasovou kombinací docílíte neotřelého výsledku!

Nesmíme zapomenout ani na dámy. Dámské zimní boty lze pořídit v široké škále modelů a různých designů, aby byl výsledný outfit dle vašeho módního gusta! Co takové zimní kozačky a vlněné mini či midi šaty? Můžete si vyhrát i s barvami punčoch, které můžete sladit se svršky či s kabelkou.

Fotografie: Rieker-eshop

V nabídce na Rieker-eshop.cz naleznete široké spektrum zimní obuvi. Dokonce můžete sehnat i pánské zimní boty na suchý zip či zimní boty na zip. Boty si tedy můžete vybrat takové, které budete mít k obrazu svému, a to je úspěšné řešení na příjemně strávené zimní období!

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]