Kam vyrazit za romantikou?

Na dovolené se nejezdí jen v létě. Romantika s kulisou sněhu a svěžího počasí, které je sice chladné, o to víc si ale užijete wellness procedur, je ideálním prostředkem, jak vypnout. Kde najdete taková magická zákoutí u nás?

Skvělé ubytování v Třeboni

Dříve se dvakrát v roce lidé oddávali relaxu, tedy dovolené. V létě o prázdninách a v zimě o Vánocích. Dnešní doba je ovšem náročnější, proto je třeba si spíš pravidelně odpočinou alespoň o víkendu. Opravdový relax zažijete jen, když budete mimo domov. Ve kterých místech najdete takové zákoutí u nás? Zkuste jižní Čechy. Takové ubytování v Třeboni. Najdete zde úžasný výběr hotelů, které vám nabízí komfortní ubytování, báječnou gastronomii a hýčkající servis hodný skutečně lázeňského města.

Komfortní ubytování v Telči

Hledáte romantiku v podobě historické? Pak musíte vyhledat ubytování v Telči. Toto jihočeské město je doslova protkáno památkami, však také jeho jádro je zapsáno na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Nadchne vás místní renesanční zámek či krásný kostel sv. Jakuba Staršího. Unikátní jsou i zdejší měšťanské domy s ojedinělou architekturou.

Romantické ubytování v Táboře

Druhé největší město v jihočeském kraji. Co vám nabídne ubytování v Táboře? Historii i wellness hýčkání ve velkém. Přes den si projděte památky jako bývalý hrad Kotnov, starou radnici, kostel Proměnění Páně, vodní nádrž Jordán, Kostnický dům, Husův park, granátovou skálu a poté ochutnejte místní pivo v některém z mnoha pivovarů. Máte rádi tento mok? LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness vám nabízí péči pivních lázní. Vyrazte proto za romantikou do jednoho z jihočeských měst a odpoutejte se od starostí, které prožíváte dnes a denně. Nechte se obejmout hýčkáním wellness procedur a dovolte, ať vás tato místa s bohatou historií vtáhnou do své neopakovatelné atmosféry.