Kartonové krabice skvěle poslouží k přepravě zboží i archivaci dokumentů

S papírovými krabicemi přicházíme do kontaktu téměř každý den. Jsou skvělé nejen pro přepravu, ale také pro skladování. A najdeme je nejen v logistických centrech a ve skladech. Skoro každý z nás má alespoň několik kartonových krabic naplněných jen příležitostně používanými věcmi na půdě, v komoře nebo ve sklepě.

Papírové krabice mají široké možnosti využití

Výrobní podniky i řemeslníci balí do kartonových krabic různých rozměrů zboží určené k odeslání klientům. Neobejde se bez nich ani žádný e-shop nebo zásilková služba. Zaměstnanci prodejen a velkoobchodních řetězců z nich den co den vybalují nové zboží do regálů. A v papírových krabicích je zabalena celá řada výrobků, které běžně nakupujeme. Navíc právě kartonové krabice jsou ideálním obalem pro dárky, které posíláme poštou přátelům a členům rodiny bydlícím ve vzdáleném městě nebo dokonce v cizině. A také skvěle poslouží k archivování nejrůznějších dokumentů.

Archivační krabice pomohou z udržení dokonalého přehledu v písemnostech

V kanceláři i doma často řešíme problém, jak si udržet pořádek v důležitých dokumentech. Místo v zásuvkách po nějaké době přestane stačit a volné skladování v policích znesnadňuje orientaci. Elegantním a účelným řešením jsou archivační krabice a boxy, které můžeme pořídit u společnosti Obaly KREDO. Do archivačních boxů uložíme veškeré volné dokumenty, archivační krabice pojmou jak boxy, tak i šanony. Systém je koncipován tak, aby byla zajištěna přehlednost a umožňuje snadnou a rychlou archivaci. Archivační krabice dokonale padnou do polic standarního kancelářského nábytku.

S úložnými krabicemi snadno vneseme řád tam, kde panoval chaos

Úložné krabice od společnosti Obaly KREDO mají velkou nosnost a jsou zhotoveny z pevného kartonu. Mají mnohostranné použití ve firmách i v domácnostech. Dostupné jsou s víkem i bez víka.