„Nikdo k nim nepřijde“: Žena navštíví sirotčinec a zjistí, proč děti tiše leží ve svých postýlkách

Fotografie: Shutterstock

Žena se v kostele dozvěděla velmi smutný příběh. Kněz vyprávěl o tom, proč miminka ze sirotčince jen leží v posteli a nevydají ani hlásku.

Tento příběh na internetu sdílela žena jménem Dinah z Chelsea. Není to tak dávno, co se stala maminkou a přiznává, že její porod byl opravdu velmi těžký. S manželem dítě chtěli opravdu dlouho, takže když zjistila, že je těhotná, byl to pro ně malý zázrak. Jejich dítě je naštěstí zdravé a mamince se při porodu nic nestalo. Jednoho dne ale navštívila kostel, a poté se dozvěděla velmi smutnou věc.

Kněz vyprávěl příběh

Jednoho dne šla Dinah se svým manželem do kostela. Chodí každou neděli, nevynechají ani jednou. Kněz tam v ten den vyprávěl příběh, na který Dinah v životě nezapomene. Často navštěvoval dětské domovy, ale jedna z jeho návštěv pro něj byla naprosto zdrcující. Vešel do dětského pokoje a nemohl uvěřit svým očím.

Bylo tam asi 100 postýlek s malými miminky, ale bylo tam úplné ticho. Což není moc normální, miminka přece jen často brečí. Atmosféra v pokoji byla až děsivá. Potom se kněz zeptal sestry, proč je v tomto pokoji takový klid. Ta mu řekla něco, co by zlomilo srdce asi každému. Tuto větu bude mít v hlavě do konce života.

Fotografie: Depositphotos

Bylo jí velmi smutno

Sestra se na kněze podívala smutnýma očima a řekla mu, že když jim miminko přivezou, tak většinou pláče. Ale jak dny pomalu plynou, oni se uklidní, protože pochopí, že si pro ně nejspíš nikdo nepřijde. Po těchto slovech si Dinah slíbila, že tu pro své dítě bude, kdykoliv ji bude potřebovat. Jakmile přišla domů, tak utíkala ke své dceři, aby ji co nejpevněji objala. Už si nikdy nestěžovala na to, že se v noci nevyspí, protože malá pláče.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]